Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Lublinie. Brat zabił brata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2020 r. o 15:01 Powrót do artykułu
w zamościu dostali by po 2 lata w zawieszeniu. Tam jest fajny sąd nie to co w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezla patologia ten kraj. Tu morderstwo bez wody nie ma prawa bytu. Siniak na siniaku jak za PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziesiąta.Welcome to hell.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karany za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa przebywa na wolności. To zabija następnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia lubi się powtarzać , Kain zabił Abla...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karany za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa  przebywa na wolności. To zabija następnego.
 U nas za zabojstwo dostaje sie pare lat,nie to co za narkotyki wtedy mozna z 15wylapac. Wkoncu okradanie skarbu panstwa to najgorsze przestepstwo z mozliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA ŚMIERCI ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto jak konkubina potrafi poróżnić braci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina, siedział za morderstwo i usiłowanie. W każdym normalnym kraju taki chwast byłby odizolowany od społeczeństwa na resztę życia. No ale mamy wolne sądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnic! Dajmy mu 3 szansę. 2 zabił to do trzech razy sztuka. I kto mi powie ,że nie wierzy w niezawistnosc Polskich Sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Mojżesz, a po Nim wszyscy z Jezusem, który przecież przyszedł wypełnić Prawo na końcu ... Życie za życie. Usuń zło spośród siebie, albo rozpleni się i weźmie górę nad Tobą. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...