Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin chce montować nowe trolejbusy

Utworzony przez JP, 10 stycznia 2012 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Niech mpk się zajmie lepiej poprawą czystości w swoich pojazdach jak i walką z paleniem przez kierowców w swoich pojazdach bo jest to nagminne. A te 3 złożone jelcze to nie te co kupili za Rydeckiego, co miały być autobusami lecz profesjonaliści z MPK nie sprawdzili że to kratownice pod inne silniki niż te co mają ?? Zresztą, po tych 3 składakach widać że nie umieją nawet 3 pojazdów pomalować tak samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej oferta konsorcjum MPK - Autosan - Enika jest do odrzucenia w świetle prawa. Powodem jest mocno problematyczne spełnienie warunku doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki pomysłowi ś.p. dyr. Rydeckiemu dotyczącej produkcji trolejbusów Solaris (dwa pozostały w Lublinie) oraz montazu 3 szt. trolejbusów Jelcz Masteo oraz 1 szt. trolejbusu MAZ na potrzeby MPK Lublin nie zwolniono mechaników z pracy. A miało być zwolnionych 35 osób. Dlatego jestem za trolejbusem-autosan made in MPK Lublin. Będzie praca, utrzymanie dla ich rodziny-zamiast zasiłków oraz podatki dla miasta. Kiedy wreszcie dojrzejecie do "lokalnego patriotyzmu" jak np. Niemcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.