Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Multikino Lublin ma nowe ceny. Bilety za 14,90 zł przez cały tydzień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2019 r. o 13:58 Powrót do artykułu
To o 5 zeta mniej niz w kinie w mojej dziurze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół godziny debilnych reklam - zo moje ciężko zarobione pieniądze!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż,jest to rozsądny cennik w porównaniu z cinema city gdzie ceny sa z kosmosu (bynajmniej nie chodzi o kino Kosmos)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tyh co nie majo muzgu to tam hodzo, ja wole śćągać s netu he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech poprawią akustyke / odsłuch. Muzyka brzmi płasko dudniaco. Cinema pod tym względem duuuuzo lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sponsoruje izraelskich spółek, a tym bardziej ze za kupiony bilet wciskają jeszcze 15-20 minutowy blok reklamowy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest news :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u blondynki aleksandry z obsługi bilety spod lady jeszcze taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilne reklamy po 20-30 min są w każdym z kin. Czy to w Plazie, czy w Felicity czy w Olimpie. Skoro za np. 28 zł w Plazie mam oglądać reklamy przez 30 min. to wole to zrobić w Olimpie za 14,90 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi, którzy nie wyrobili z zachodnimi cenami w Polsce C? Obłożenie tylko w poniedziałki, czy kiedy tam Multi miało bilety po 14 zł? Czekam na to samo w CC, bo bliżej, Olimp to dla mnie drugi koniec miasta... Liczę, że się doczekam, dobrobyt kwitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...