Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzeum na Majdanku chce współpracować ze studentami

Utworzony przez Kanty, 23 stycznia 2011 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Jan Tomasz Gross będzie jednym z wykładowców szkolących naszych studentów a pewnie będzie go gościnnie wspomagał Tzahor ? Aż strach pomyśleć jak będzie wygłądała prawda o Majdanku kiedy materiały do szklenia będą pochodziły z instytucji Zętarowej, Pietrasiewicza,Grossa,Ze`we Tzahora,Pipesa,Aliny Całej i wielu tych wdzięcznych za podrzucany chleb w ogrodzenie Majdanka....za ofiarę jaką złożyli w ich obronie Sławiki i Ulmowie oraz tysiące innych,Polskich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ograniczenie wiekowe i warunek posiadania statusu studenta to dyskryminacja. Co do zasady taka sama, jak zakaz przebywania poza gettem czy poruszania się bez opaski na ramieniu. Forma inna, ale istota ta sama. Pozdrawiam wszystkich pracodawców, jak widać również tych państwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to świetna inicjatywa Państwowego Muzeum na Majdanku. Szkoda,że to jedyne muzeum budujące patriotyzm lokalny i przybliżający historyczną wiedzę jego mieszkańcom. Szkoda też,że nie mogą uczestniczyć w tym programie licealiści,gimnazjaliści oraz osoby pracujące. Emeryci/renciści także chętnie uczestniczyliby w tym szkoleniu. Przecież każdy z nas może być przewodnikiem oprowadzając nawet nieodpłatnie turystów. Każde zainteresowanie,złapanie tzw. bakcyla to lepsze jak siedzenie w domu przy TV lub,co gorsza "w bramie" przy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...