Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na co Ratusz wyda nasze pieniądze w 2009 roku

Utworzony przez Rambolot, 19 grudnia 2008 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Najpierw czytamy "Nadzieję na nową drogę dostaną też mieszkańcy nowych bloków na skraju Rudnika. Magistrat obiecuje rozpoczęcie budowy nowego, półkilometrowego odcinka ul. Związkowej od Bazylianówki do Walecznych.". A trochę niżej już mamy: "Obcięte za to będą wydatki na [...] przedłużenie Związkowej od Bazylianówki do Walecznych.". Ta droga miała być zrobiona już w 2007!!! A będzie w 2010 i to jak dobrze pójdzie. Patałachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rambolot napisał:
Najpierw czytamy "Nadzieję na nową drogę dostaną też mieszkańcy nowych bloków na skraju Rudnika. Magistrat obiecuje rozpoczęcie budowy nowego, półkilometrowego odcinka ul. Związkowej od Bazylianówki do Walecznych.". A trochę niżej już mamy: "Obcięte za to będą wydatki na [...] przedłużenie Związkowej od Bazylianówki do Walecznych.". Ta droga miała być zrobiona już w 2007!!! A będzie w 2010 i to jak dobrze pójdzie. Patałachy.
No właśnie o co chodzi. To w końcu będzie ta ulica czy nie. Juz mnie męczy jazda po błocie i wertepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN:400 TYS.WIEŚ...LUBELSCY RADNI:MIERNOTA,NIEUDOLNOŚĆ, KARIEROWICZOSTWO, DBANIE O INTERESY KOLESI, GUP NACISKU,KLIK. WYCHODZI Z TEGO WILKIE G...,OD WIELU WIELU LAT..CZYLI JAK ZAWSZE BYLE JAK PO LUBELSKU!!POLSKA W UE A LUBLIN I LUBELSKIE? GDZIEŚ POZA,BO NIBY W UE TYLKO JAKIEJS CHYBA INNEJ, INACZEJ POJMOWANEJ PRZEZ LUBELSKICH DECYDENTÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Simiechu warci są ci radni zLublina jak pamientam to Stadion w LUBLINIE miał zostac zbudowany 20 lat temu to ja mam nadzieje że za kolejne 20 go zbuduią ale wtedy jusz niebędzie sportu w LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...