Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2018 r. o 20:12 Powrót do artykułu
zryte baniaki? do paki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura! Żadnego znieważenia. Jako daltonista widzę je bardzo dobrze. Dodam także, że mam dzieci i wielbię tylko kobiety. Zalecający się notorycznie homoś dostaje kopa, a takich czynów nie było. Sprawa do umorzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak to proszę tych wszystkich bezzebnych kiboli pozamykac - profanuja godło i znak Polski Walczącej codziennie nosząc je na bluzach te faszyzujace pajace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniewazeniem dla kraju jest to, że zamiast leczyć tych biednych ludzi z chorób psychicznych pozwala na to, żeby je promowali na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te dwa pseudo wynalzki z godłem powinni za jaja powiesić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce faszyzują jedynie cioty. Wprowadzają terror moralny na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowe tło w naszego godła mówi o wielowiekowej tolerancji. W żaden sposób go nie znieważa, a wręcz przeciwnie, możemy być dumni z tego że Polska przez wieki słynęła z tolerancji i szanowania innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam fakt tego, że herb Lublina był w tęczowych barwach wzbudzało odruch wymiotny nie mówiąc o godle państwowym. Jest to obrzydliwą potwarzą i policzkiem wymierzonym w zawsze będącymi normalnymi, racjonalnymi ludźmi jakimi byli i są Lublinianie, kilka lat temu nie było tu żadnych tego typu marszy i ten był ostatnim, który w tym mieście się odbył. Lublinianie to porządni ludzie i zasługują na minimum kultury ze strony włodarzy, aby tego typu wydarzenia po prostu były blokowane. Oszczędźcie ludziom tych świństw, pomyślcie o dzieciach, które widzą tego typu widoki jak facet w rajtuzach czy inne politycznie poprawne cuda na kiju jak wyzywający i wulgarny wygląd, który zdobią kuse stroje, tatuaże, kolczyki i pstrokate fryzury - dzieciaki się tego naoglądają i później to naśladują sądząc, że to normalne. Koniec tego usilnie forsowanego draństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to mogą sobie wsadzać w odBYT co chcą, bo chyba o to chodzi ??? - ANALizując ten marsz, wyciągam takie wnioski. Jestem tolerancyjny. Ale afiszowanie się z tym jest żenujące, rozumiem, że komuś podobają się murzynki, azjatki, rude, blondynki i brunetki, a niektórym "kobiety" z fujarkami, mężczyźni czy inne nienaturalne postawy, które doprowadzają do ekstazy. Afiszowanie się tym na ulicy przypomina mi ekshibicjonistę co pokazuje ptaszka dziewczynom nad zalewem zemborzyckim wysakując z krzaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy odzwierciedla ten czytelników. Ktoś jeszcze uważa, że homoseksualizm to choroba psychiczna albo coś, na co człowiek się napatrzy i złapie? Przeczytajcie jakąś książkę, nie autorstwa homofobów czy pisiorkow, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówił, że nie ma nic przeciwko marszowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My zwolennicy PO chcemy zamiast masztu gejowską tęczę precz z Pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My zwolennicy PO chcemy zamiast masztu gejowską tęczę precz z Pis
 Wasz prezydent z PO zakazał marszu! . Poseł PIS Tułajew wspierał nas i nadal spotykamy się z jego poparciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cłopcy z ONR poodpalali konta i minusują. Wiecie gdzie wszyscy mają te wasze oceny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co nie jest orłem białym w koronie, na czerwonym polu NIE JEST godłem Polski. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypadkiem nie jest to nadinterpretacja? To nie jest godło Polski ponieważ rysunek stylizowanego ptaka jest na innym tle. Niektórym jak widać wszystko się kojarzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godło Polski i flaga są pod ochroną konstytucyjną. Przerabianie tych symboli wg własnego widzimisię jest automatycznie zabronione i powinno być karane surowo. Nie nazywaj naszego Orła stylizowanym ptakiem. Innych uważasz za stylizowanych głupków, czy sam nim jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...