Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na miejskich cmentarzach w Lublinie może być drożej. Takie mają być nowe stawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 13:44 Powrót do artykułu
No i jak tam wyborcy - zadowoleni? Głupich nie sieją ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam wyborcy - zadowoleni? Głupich nie sieją ;)
 Ciebie jednak zasiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza nawet zmarłym robi dobrą zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego pochówek w urnie jest droższy niezależnie lokalizacji grobu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk sprawia , że chce się żyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeszcze podrożeje? Może zamiast ciągle wyliczać napisać, że wszystko, bo to dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się chce zanucić "W piwnicy mnie pochowajcie, W piwnicy mi kopcie grób..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nakazałem mojej żonie aby po mojej śmierci wyrzuciła mnie przed blok i nie przyznawała się do mnie. Niech mnie miasto pochowa na swój koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lekka POdwyżka bo prezes LPGK musi mieć kasę a POwiększone wynagrodzenia w 2019 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Dojna Zmiana Wszystko drożeje , umieranie też kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli konieczne sa podwyżki, to sa, dlaczego niby miasto ma dokładać, jesli brakuje trzeba podnieść"czynsz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na dzieci jest ulga??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobra zmiana" do grobowej deski kasę łupi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 emeryturka za pochówek, no niestety, trzeba płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko drożeje przez ta dobrą pisowska zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniej będzie pochować się w innej miejscowości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro budżet się nie spina to kolejnym krokiem jest podniesienie stawek, innego wyjścia miasto nie ma, i tak kilka lat widać dokładali do cmentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zamiast zachęcać ludzi do pochówku w urunie i generalnie zachęcać do tego typu grzebania ludzkich szczątek, to jeszcze dodatkowo podnosi juz spore stawki, za pochówek w urnie. A tak z innej bajki jak długo miasto ma zamiar zwlekać z oświetleniem alejek na Majdanku na najnowszej części Majdanka w bardzo bliskim sąsiedztwie dzielnicy Dziesiąta? to raz, a dwa kiedy ma zamiar położyć asfalt na tych alejkach, żeby ludzie odwiedzający groby swoich bliskich, nie musieli brodzić jak żuraw czy czapla w wodzie i błocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by miasto wygospodarowało gdzieś na obrzeżu kawałek miejsca na głęboki dół gdzie można by za free wrzucać truchła w papierowych workach. Posypać wapnem, trochę ziemi - oszczędnie i ekologicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...