Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na miejskich cmentarzach w Lublinie może być drożej. Takie mają być nowe stawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Do wszystkich niekumatych; ta dojna zmiana to prezydencja Zuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kremacja powinna byc obowiazkowa. To i bardziej ekonomiczne i estetyczne i miejsca dużo nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego pochówek w urnie jest droższy niezależnie lokalizacji grobu
 To jest sztuczne zawyżanie kosztów i zwykła nieuczciwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich niekumatych; ta dojna zmiana to prezydencja Zuka.
 Debile i tak beda mowic, ze ceny na miejskim komunalnym lubelskim cmentarzu to wina PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk sprawia , że chce się żyć!!!
 Raczej, że strach umierać ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nakazałem mojej żonie aby po mojej śmierci wyrzuciła mnie przed blok i nie przyznawała się do mnie. Niech mnie miasto pochowa na swój koszt.
 O paczaj jaki chytrus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Dojna Zmiana Wszystko drożeje , umieranie też kosztuje
 Tu to akurat żuczkowa dojna zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro budżet się nie spina to kolejnym krokiem jest podniesienie stawek, innego wyjścia miasto nie ma, i tak kilka lat widać dokładali do cmentarza
 No co ty powiesz. Przecież ponoć przez ostatnie lata było tak super, a tu gadasz że sie budżet nie spina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Dojna Zmiana Wszystko drożeje , umieranie też kosztuje
 Zuczkowa dojna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kampanii "kudłaty" o tym ani pisnął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MKK pewnie prezesów chce nagradzać wyszymi wynagrodzeniami !!! Dziwi mnie że nikt o tym nie napisze i dlaczego tak jest !!! Kto jest właścicielem ma udziały i ceny w góre!!! No tak wszystkie gazety w Lublinie pod PO to kto ma pisac !!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zukowym  Grodzie nawet spokojnie kopnąć w kalendarz nie można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma barany ekipa tzw "dobrej zmiany"do rady miasta Lublin? W Lublinie rządzi PO póki co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, najlepiej tak zakombinować, by pochówek był na koszt miasta, oczywiście protestuje przeciwko podwyżkom, co na Majdanku robi się w ramach tych pieniędzy, ludzie sądzą bez pozwolenia różne dziadostwa, nikt tego nie sprawdza, potem nie sprząta, tylko główna alejka jest cacy, a dalej błoto i mogę można złamać, nie ma dalej oświetlenia, to nie sztuka podnosić opłaty, nikt nie pytał mnie czy chcę tyle kamienia za taką sumę na pl. Litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłączyłem adblocka na tej zasranej stronie a ona dalej, żebym go wyłączył. życzę wam raka i śmierci w agonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...