Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie wciąż zarobią obcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 17:02 Powrót do artykułu
W innych miastach też robią to zewnętrzne firmy. Widocznie to się lepiej sprawdza niż oddawanie SPP pod władanie spółek miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni specjalnie rezygnują ze źródeł dochodów, żeby jeszcze szybciej zbankrutować Gminę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie jest to działanie na szkodę miasta? Niech się tym zajmie NIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu miejskie spółki są tak słabe, że nie dadzą sobie rady z takim zadaniem i popadną w jeszcze większe długi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu nie zarobi ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta obcy :D tak kazali napisać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś deweloper przejmie strefę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że podniosaceny, parkowanie w centrum to powinien być przywilej dla bogatych i auta tam pakujące powinny byc z gornej półki a nie szrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu zmieniać czegoś co dobrze działa a wg mnie obecna strefa działa dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że podniosaceny, parkowanie w centrum to powinien być przywilej dla bogatych i auta tam pakujące powinny byc z gornej półki a nie szrot
 Parkój na prywatnym parkingu . Nikt ci tego nie zabroni i rower lub gumofilce w kturych przyjdziesz na SM  będą bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że podniosaceny, parkowanie w centrum to powinien być przywilej dla bogatych i auta tam pakujące powinny byc z gornej półki a nie szrot
 SPOKO. Taki jest właśnie plan zunia - śródmieście dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami, jak najmniej dostępne dla plebsu (oprócz tych, którzy chcą zostawiać kabzę w kieszeniach karczmarzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, Tico ze spoilerem w seledynowym metaliku,:-). Wypas, mój i młodszego brata, na spółę, pierwszy samochód w 2000r., nawet gaz był i radyjo na kasety, darmoszka jazda, he he, ale zgnił..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nad zalewem Zz tylko bilon brak możliwości rozmienienia osoby pilnującej tylko ciec wbija po 50 zł złodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś deweloper przejmie strefę.
 Tak podobno developer Srebrna jest zainteresowany. I chciałby w centralnym punkcie strefy płatnego parkowania postawić dwie wieże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam gdzieś opłaty w strefie. Ja parkuję na trawniku. Straż miejska nic mi nie zrobi. Tylko frajerzy płacą za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś deweloper przejmie strefę.
Tak podobno developer Srebrna jest zainteresowany. I chciałby w centralnym punkcie strefy płatnego parkowania postawić dwie wieże.
 To TBV zmienił nazwę? Niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaczą że coraz mniej pieniędzy w kasie miasta a tu lekką ręką wyrzucają 1,5 miliona zł ????!!!!!! PRZECIEŻ TO KRYMINAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...