Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na tropie 112 esesmanów z Majdanka. "To ostatnia szansa na znalezienie winnych ludobójstwa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2018 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Chyba jakiś nieuk z IPNu chce szukać ludzi którzy maja minimum 100 lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tropić i osadzić ,niech cierpią mimo podeszłego wieku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak teraz jak juz większość z nich nie żyje to sie za nich weźmy !! Niech ludzie zobacza że przeciez robimy cos w tej sprawie nie wolno tak tego zostawić.GŁUPIE barany wymyslili faktycznie sensacje..... Tak to jest jak sie nie ma co robić .... Ale jestem za tym żeby ich znaleźli przywieźli na Majdanek i na Majdanku zabili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat po wojnie więc się może uda złapać blisko 100-uletnirgo esesmana. Może byłoby sprawiedliwej ścigać bandytów sędziów wydających wyroki śmierci na Polaków którzy nie poddali się sowietyzacji z lat 44-89. Prawdziwi Polacy pamiętają Maariv 21.07.1971.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył się worek z "ubekami" i esbekami" to trzeba uzasadnić swoje istnienie i tłuste pensyjki jakie się w tej policji politycznej zwanej dla niepoznaki IPN otrzymuje. Ilu byłych SS -manów może jeszcze żyć z tych 112 wytypowanych przez ipeenowskich prokuratorów? Jakie koszty pociągną za sobą takie pseudo - śledztwa i dlaczego podatnicy muszą panów prokuratorów utrzymywać i płacić za te "śledztwa"? Może jednak lepiej byłoby rozwiązać ten cały IPN, który jest niczym innym tylko instrumentem politycznego nacisku na opornych i niewygodnych/ Na pewno Polacy na takim rozwiązaniu sporo by zaoszczędzili. Budżet IPN to ok 400 mln rocznie podczas gdy na polska naukę pisowcy przeznaczyli ok. 80 mln. A może pan Szarek mieniący się historykiem jeżeli już jest na naszym utrzymaniu zająłby się kolaboracją obecnych "wielkich" z "reżimem komunistycznym i przyjrzał się pracy doktorskiej wodza na temat kolektywnego zarządzania wyższą uczelnią czy pracy niejakiego Zylbertowicza piszącego na temat socjalistycznego manipulowania ludzkimi poglądami? Przecież to też współpraca z "reżimem komunistycznym"- przyjmowanie tytułów naukowych od ciemiężycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies zarty ? po tylu latach ? To jakas prowokacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahaha! Będą tropić esesmanów tak jak... Niemcy wydalać niechcianych imigrantów, jak Europa broni się przed przekraczaniem ich granic, jak Francuzi wprowadzają ład i porządek w podparyskich gettach, jak Polska zbroi się w helikoptery, jak nagle uszczelnione zostają wszystkie luki podatkowe, tak jak robi się w kraju porządek z kibolami, tak samo jak poprawia się jakość powietrza dzięki zwalczaniu smogu itd. itd. itd. Wszystkie PUBLICZNE interesy są interesami NIKOGO, czyli pozostają w sferze urzędasów, którzy o 15:35 siedzą już w tramwajach, czy gdzie tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RE PA RA CJE -___- OD SZKO - DO - WA - NIA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ecclesia semper reformanda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jaki sens to robic? przeciez jesli ci niemcy zyja to robią pod siebie juz ze starosci. co to komu da ze sie takiego pryka osądzi? dla niego karą jest już starość i niedołężność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przypomnieli sobie po 20 paru latach funkcjonowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukacie grobów? Inaczej nie widzę. Możecie szukać majątków tych wampirów. Nic więcej. Jako instytucja możecie zacząć udowadniać. Nawet jak udowodnicie to w tym kraju za 200 lat, jakimś cudem przyznają wam rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychło w czas.... nigdy nie mogłem wyczaić, dlaczego od razu po wojnie się tym nie zajęto. I nie ważne jaka władza była, zbrodnia to zbrodnia. Na kilometr czuć paszport bezpieczeństwa jaki ktoś nadał tym wszystkim zbrodniarzom, bo jak można zrozumieć brak działań skierowanych ku zatrzymaniu winnych i ich skazaniu. Bo jak widać byli tacy, skoro w 2018 roku nadal się ich chce ścigać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
RE PA RA CJE -___- OD SZKO - DO - WA - NIA !!
 Rozjebali Polskę w pył i co? Ani RE PA RA CJI, ani OD SZKO DO WAŃ..????.. co to ma k....a być? Samowolka? Kim my k....a jesteśmy? Marionetką na polu działań wojennych kogoś ważnego? Kogoś ważniejszego niż my - pozkodowani???? Rozjebałeś, zabiłeś... Zapłać :O !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...