Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najgorszy Sylwester w Lublinie

Utworzony przez Twiggy, 2 stycznia 2010 r. o 21:58
Wpadłam na pomysł założenia tego tematu po moim ostatnim beznadziejnym Sylwestrze. Odradzam spędzanie Sylwestra w klubie Fashion . W opisie imprezy były "4 gorące dania, przekąski", strój wieczorowy i tak dalej. A w praktyce? Beznadziejny zespół weselny, który z rozpędu zagrał nawet "a teraz idziemy na jednego...". "Dania gorące" znajdowały się na szwedzkim stole (jeden na całą salę), szybko zrobiły się zimne i szybko się skończyły; do dań gorących należało 2 rodzaje zup, ryba i gulasz. A przekąski to 1 paczka słonych paluszków i 1 paczka orzeszków na stolik (4 osoby). Inni organizatorzy pisali uczciwie, że będzie np. stół szwedzki i ceny takich imprez były duuużo niższe, niż 350 zł za parę...! Więc zarobili, ale to był marketing na krótką metę. Odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także skusiłam sie na Sylwester w tym klubie i było beznadziejnie. Zgadzam się z przedmówczynią w stu procentach! pieniadze zmarnowane! jedzenie nie dość, że w bardzo ograniczonej ilości, to zimne i niesmaczne ( stoły puste. Poza paluszkami i orzeszkami nie stalo na nich nic!!! cena wygorowana- 350 zł za parę! w tej cenia mozna sie bawić na balu, gdzie faktycznie jest 5 ciepłych dan, a stoły uginaja się od przekąsek! za rok nie popełnie tego samego blędu ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...