Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsi lubelscy studenci i doktoranci ze stypendiami. Lista nagrodzonych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2017 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Normalnie same przypadki...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kul najmniej, widać Żukogród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara gwardia POzuje: Łysoń i Wielki łeb Wcisło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie trzeba było samemu złożyć wniosek a nie się mądrzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z prywatnymi? Są tam naprawdę świetni uczniowie, więc o co chodzi? Czytałam, że prywatne stypendia od miasta także obowiązują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lans polityków za nasze pieniądze. Dwie kadencje i ani sekundy dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się aby z moich podatków sponsorować ukrów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, Aśka Knap, absolwentka Jedynki, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób w jaki wybierane są osoby otrzymujące jest żałosny. Studiowałem fizykę na UMCS'ie przez 5 lat, brałem udział w projektach naukowych, zorganizowałem ogólnopolską konferencję a moja średnia zawsze wahała się w granicy 4,8-5.0 Co rok składałem podanie o to stypendium. Nigdy go nie otrzymałem. Po rozmowach z profesorami z mojego wydziału dowiedziałem się, że nikt z mojego wydziału nie otrzymał tego stypendium od X lat. Podobno otrzymują je jedynie humaniści. Ja się pytam za co?!?! Za przeczytanie książki?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniwersytet Medyczny, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Przyrodniczy - to zapewne sami humaniści... ;) czas na refleksję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz problem z czytaniem to przeczytaj jeszcze raz. Pisałem o UMCS'ie, gdyż tam studiowałem i mogę się odnieść tylko i wyłącznie do tej uczelni. Dziękuję za uogólnienie mojego wpisu dotyczącego tego stypendium i jednej uczelni na wszystkie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale konkurencja jest duża. Ja dostałam stypendium, nie jestem humanistką, średnią mam 5,0, organizuje konferencje, sympozja naukowe, wyjeżdżam na staże, biorę udział w kilku projektach, głoszę referaty na wielu konferencjach krajowych i zagranicznych, mam wiele wyróżnień, pracuję w samorządzie studenckim (tylko w ostatnich 2 latach), także nie rozumiem osób którzy tak uogólniają... Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, młodz, i zdolni, docenieni...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...