Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
300k czy 100k? Chyba 100...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki Gazecie dzieki prezesie portu Lotniczego za informacje -wielu mieszkancw lubi statystyki i fotki Pozdrowienia z Poznania Życze powodzenia w lotach i ilości pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300. 100 to obsłużą spokojnie tylko przy tych dwóch przewoźnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo,ze wiecej stad wyleci ludzi bo to co sie dzieje w regionie z praca to jakas masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby sie choc waga naszych obywateli zgadzała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy pewnie będą odbierać ten fakt z obawą, że wyludnia nam się region i ludzie masowo opuszczają woj. lubelskie. Jednak to wcale nie musi być prawdą. Tanie linie lotnicze często oferują bilety w różnych kierunkach w różnych cenach. Bilet na trasie Lublin – Londyn może być tańszy z Modlina, a powrotny Landyn – Lublin odwrotnie. Sam często latałem w jedną stronę innymi liniami a wracam innymi (oczywiście z Chopina). Stad może dochodzić do pewnych rozbieżności w statystykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niektórzy pewnie będą odbierać ten fakt z obawą, że wyludnia nam się region i ludzie masowo opuszczają woj. lubelskie. Jednak to wcale nie musi być prawdą. Tanie linie lotnicze często oferują bilety w różnych kierunkach w różnych cenach. Bilet na trasie Lublin – Londyn może być tańszy z Modlina, a powrotny Landyn – Lublin odwrotnie. Sam często latałem w jedną stronę innymi liniami a wracam innymi (oczywiście z Chopina). Stad może dochodzić do pewnych rozbieżności w statystykach.
Oczywiście chodziło mi o trasę Polska (Modlin) - Londyn , a nie Lublin (Modlin) - Londyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do dziennikarzy a szczególnie do prezesa Muszyńskiego i zarządu -dlaczego kilka miesięcy temy pisaliście że system ILS [bezpieczenstwa ]będzie zakładny w Kwietniu 2013 a oddany około Czerwca i miał kosztować 3.4 mil złotych zakładany przez firme z P-Ń.dziś czytam że Lublin stara sie przyśpieszyć ??????że dopiero założą Jesienią za około 5 mil złotych tak prezes Muszynski tłumaczył w Panoramie Lubelskiej -Dlaczego tak pózno i tak drogo czyżby koszty rosły jak na drozdżach ciasto,Kto kogo ogrywa gdzie prawda czy PLŻP.Prezes Polskiej Żeglugi Powietrznej obiecał na otwarcie lotniska dziś to już nie ważne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niektórzy pewnie będą odbierać ten fakt z obawą, że wyludnia nam się region i ludzie masowo opuszczają woj. lubelskie. Jednak to wcale nie musi być prawdą. Tanie linie lotnicze często oferują bilety w różnych kierunkach w różnych cenach. Bilet na trasie Lublin – Londyn może być tańszy z Modlina, a powrotny Landyn – Lublin odwrotnie. Sam często latałem w jedną stronę innymi liniami a wracam innymi (oczywiście z Chopina). Stad może dochodzić do pewnych rozbieżności w statystykach.
Jesteś w błędzie. Znam 4 osoby, które wyleciały ze Świdnika ( mieszkali w Łęcznej) do Oslo na stałe. Dzięki lotnisku ja również to zrobię z żoną już we wrześniu tego roku. Sądzę, że mój przypadek nie jest odosobniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant napisał:
Jesteś w błędzie. Znam 4 osoby, które wyleciały ze Świdnika ( mieszkali w Łęcznej) do Oslo na stałe. Dzięki lotnisku ja również to zrobię z żoną już we wrześniu tego roku. Sądzę, że mój przypadek nie jest odosobniony.
Taka tendencja będzie narastać,aż do końca tych rządów komucho-konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wydaje sie wam że może to ma znaczenie że ludzie przylecieli na świeta jeszcze przed uruchomieniem lotniska i lądowali w Modlinie a wyloty już po nowym roku mieli z Świdnickiego lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, ze jest lotnisko. Szkoda tylko, że takie małe. Rzeszów mniejszy , ma dużo większe. Ale Rzeszów ma wszystko lepsze, władze samorządowe też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno ani na moment zwalniać tempa, tylko szybko, jak się da montować ILS, a następnie robić wszystko by było CARGO, bo inni to już mają i dobrze na tym wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
A nie wydaje sie wam że może to ma znaczenie że ludzie przylecieli na świeta jeszcze przed uruchomieniem lotniska i lądowali w Modlinie a wyloty już po nowym roku mieli z Świdnickiego lotniska
Po co się oszukiwac skoro wiemy doskonale jak jest. Lotnisko w Świdniku otworzyło mieszkańcom regionu furtkę na świat i godziwą pracę wedle swojego wykształcenia, gdzie w Lublinie i województwie roboty nie znalazłaby za tą najniższą lub umowę zlecenie . Mieszkańcy na pewno dużo chętniej z niej teraz bedą korzystac i widac, że już to czynią. Np. pielęgniarka z dobrym angielskim bez problemu znajdzie robotę w UK czy Norwegii (za grubą jak na polskie warunki kasę), a czasem na święta w rodzinne strony jak będzie chciała wrócic to nie do W-wy czy Rzeszowa, a wprost na w lubelskie. Dla emigrantów i przyszlych emigrantów jest to bardzo wygodne rozwiązanie. A co do świąt to moja rodzina wracająca z UK na święta nie przyeciała przed 17 grudnia do Modlina bo tam się jeszcze normalnie pracowało. Wiadome było, że loty będę, więc rezerwowano już do Świdnika na dni przed wigilią. Kilka dni w lubelskim i z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niektórzy pewnie będą odbierać ten fakt z obawą, że wyludnia nam się region i ludzie masowo opuszczają woj. lubelskie. Jednak to wcale nie musi być prawdą. Tanie linie lotnicze często oferują bilety w różnych kierunkach w różnych cenach. Bilet na trasie Lublin – Londyn może być tańszy z Modlina, a powrotny Landyn – Lublin odwrotnie. Sam często latałem w jedną stronę innymi liniami a wracam innymi (oczywiście z Chopina). Stad może dochodzić do pewnych rozbieżności w statystykach.
nieważne. Ważne jest to że Donald Tusk stwierdził kategorycznie, że jak on dorwie się do rządów (żłobu) to Polacy zaczną masowao wracać z emigracji. Dlatego informacja jest błędem POlitycznym. Bez wzgledu na prawde, cyfry należało zamienić Panie Redaktorze. Aby wykazać, że Tusk nie kłamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam ILU TURYSTOW juz przylecialo ?! Czemu zakladacie ze tylko mieszkancy maja latac, skoro smialo mozna zaczac robic w turystyce. Lublin, Zamosc, Kazimierz, Naleczow, Kozlowka, etc....wszystko w zasiegu 1godz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant napisał:
Jesteś w błędzie. Znam 4 osoby, które wyleciały ze Świdnika ( mieszkali w Łęcznej) do Oslo na stałe. Dzięki lotnisku ja również to zrobię z żoną już we wrześniu tego roku. Sądzę, że mój przypadek nie jest odosobniony.
Wierzę Ci ale ty piszesz o 4 osobach, o których wiesz. Takich osób jest pewnie więcej. Nie wiemy natomiast (a przynajmniej ja nie wiem) ile osób w tym czasie i za pośrednictwem naszego lotniska wróciło z emigracji. Bardzo prawdopodobne jest, że zawsze liczba odlatujących będzie większa od liczby przylatujących ale ja bym pochopnych wniosków w tym przypadku nie wyciągał, chociażby z tego powodu, że lotnisko funkcjonuje dopiero 1 miesiąc. Może jeszcze wrócą )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epinephrinum napisał:
Po co się oszukiwac skoro wiemy doskonale jak jest. Lotnisko w Świdniku otworzyło mieszkańcom regionu furtkę na świat i godziwą pracę wedle swojego wykształcenia, gdzie w Lublinie i województwie roboty nie znalazłaby za tą najniższą lub umowę zlecenie . Mieszkańcy na pewno dużo chętniej z niej teraz bedą korzystac i widac, że już to czynią. Np. pielęgniarka z dobrym angielskim bez problemu znajdzie robotę w UK czy Norwegii (za grubą jak na polskie warunki kasę), a czasem na święta w rodzinne strony jak będzie chciała wrócic to nie do W-wy czy Rzeszowa, a wprost na w lubelskie. Dla emigrantów i przyszlych emigrantów jest to bardzo wygodne rozwiązanie. A co do świąt to moja rodzina wracająca z UK na święta nie przyeciała przed 17 grudnia do Modlina bo tam się jeszcze normalnie pracowało. Wiadome było, że loty będę, więc rezerwowano już do Świdnika na dni przed wigilią. Kilka dni w lubelskim i z powrotem.
Nie sądzę. Kto chciał wyjechać za granicę do pracy to pewnie już dawno to zrobił bo ciężka sytuacja w kraju nie trwa od miesiaca tylko od X czasu. Mieszkancy naszego regionu napewno słyszeli o lotnisku w Jasionce, Warszawie czy Modlinie i jestem przekonany, że nie czekali z emigracją specjalnie na otwarcie lotniska w Lublinie:). No zastanów się odrobinę co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzu napisał:
Najważniejsze, ze jest lotnisko. Szkoda tylko, że takie małe. Rzeszów mniejszy , ma dużo większe. Ale Rzeszów ma wszystko lepsze, władze samorządowe też.
Oj dzieciaku Niech najpierw to lotnisko zacznie działać pełną parą to będziemy dyskutować o wielkości i ewentualnej rozbudowie. Inteligencja władzy samorządowej polega na tym oby inwestować właściwie/proporcjonalnie do potrzeb. Wybudować drugie Okęcie nie jest trudno - trudniej jest je utrzymać. Lotnisko w CUDOWNYM Rzeszowie jest większe, chociaż sam terminal nieznacznie. Ale zauważ skarbie, że lotnisko w Rzeszowie działa od wielu, wielu lat i nadal jest na wielkim minusie. Dla mnie ważne jest aby lotnisko było konkurencyjne pod względem połączeń, a wtym przypadku mamy już kilka kierunków a na wiosnę przybędą kolejne i to cieszy! Chociaż tak na marginesie, to wolałbym aby nasze lotniska wzajemnie się uzupełniały niż odbierały sobie klientów (to drugie niszczy zamiast rozwijać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oj dzieciaku Niech najpierw to lotnisko zacznie działać pełną parą to będziemy dyskutować o wielkości i ewentualnej rozbudowie. Inteligencja władzy samorządowej polega na tym oby inwestować właściwie/proporcjonalnie do potrzeb. Wybudować drugie Okęcie nie jest trudno - trudniej jest je utrzymać. Lotnisko w CUDOWNYM Rzeszowie jest większe, chociaż sam terminal nieznacznie. Ale zauważ skarbie, że lotnisko w Rzeszowie działa od wielu, wielu lat i nadal jest na wielkim minusie. Dla mnie ważne jest aby lotnisko było konkurencyjne pod względem połączeń, a wtym przypadku mamy już kilka kierunków a na wiosnę przybędą kolejne i to cieszy! Chociaż tak na marginesie, to wolałbym aby nasze lotniska wzajemnie się uzupełniały niż odbierały sobie klientów (to drugie niszczy zamiast rozwijać).
Dwa lotniska obok siebie-Rzeszów-Lublin to więcej połączeń dla podróżnych w różnych terminach. I o to chodzi.A Okęcie i tak będzie zawsze dawało największa ilość połączeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...