Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Największe Serce Świata w Lublinie. Dla Pawła Adamowicza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 19:47 Powrót do artykułu
psy szczekają a karawana idzie dalej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witki opadają. Zbiorowa amnezja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pojechał "światłem nadziei" z komórek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego PO wystawiła Wałęsę w wyborach na prezydenta Gdańska a nie Adamowicza? Hipokryzja czy kiepska pamięć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło nie oszczędzać na ochronie i nie angażować przypadkowych studentów w żółtych kamizelka a może wtedy prawdziwa ochrona powstrzymałaby schizofrenika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś parodia. Prezydent Adamowicz zginął przez przypadek z powodu choroby psychicznej bandziora. Robi się z niego męczennika a całą sprawę opozycja cynicznie wykorzystuje do ataków na PiS .Te ataki to nic innego jak mowa nienawiści i zachęta do przemocy wobec PiS. Powinna się za to wziąć prokuratura . Oczywiście szkoda człowieka , który zginął niewinnie w dodatku w momencie wspierania WOŚP, ale czy opozycja równie ochoczo czciła ofiary smoleńskie ( z różnych przecież opcji i poległe na służbie państwowej ) jak czci Adamowicza ? . Nie, wyśmiewała się z ofiar , rechotała, tupolewała itp itd. PiS tego nie robi ( ale może powinien by PO zrozumiała co czyni ) i tu widać zasadniczą różnicę klasy między tymi ugrupowaniami . Obłuda i zakłamanie aż kipi w PO... Zamiast robić z tej przypadkowej śmierci spektakl polityczny i grać trumną Ś.P. Prezydenta opozycja powinna się zastanowić nad tym co sama robi w nieustannym spektaklu nienawiści , który ciągle odgrywa . PO prezentuje typowy relatywizm moralny . Wzywanie do do ataków na PIS to dla nich obrona demokracji a w drugą stronę mowa nienawiści , ręce opadają !! A może by tak przestać się zwalczać a działać wspólnie dla dobra Narodu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym wszystkim zapomnieliśmy o dzikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siły nieczyste zawładnęły biskupami skoro taką osobę chca pochować w Bazylice.Dokąt zmierza ten nasz Kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 to ulubiona liczba iluminatów rządzących światem, 13 ogłoszono stan wojenny, 13 premierem został Morawiecki, 13 zasztyletowano, a przynajmniej tak się wmawia społeczeństwu p. Adamowicza. Według mnie był to początek pewnej sekwencji zdarzeń, której celem będzie ograniczenie praw obywatelskich np prawa do zgromadzeń, wolności słowa czy imprez masowych. Trzeba zdawać sobie sprawę, że niezadowolenie społeczne rośnie, władza boi się społeczeństwa a tu trzeba jeszcze wprowadzić amerykańską ustawę 447 wg której mamy oddać satanistycznym syjonistycznym organizacjom 300 miliardów dolarów. Ot i cała sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis dalej płaci swoim trollom za ten anty-KODowe posty, czy te debilne komentarze piszą ludzie za darmo? Jak są płatne, to rozumiem. Taka praca. Ale jeśli piszą je za darmo prawdziwi internauci, to należy się martwić tym, że żyjemy wśród debili. Kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAS TRZEBA LECZYĆ. A SORRY NIE DA SIĘ. PO ZA HEJTOWANIEM NIE POTRAFICIE NIC INNEGO ROBIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs głupoty trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd ? Czysta kasa i to wszystko. Zapewnione fundusze, więc warto walczyć o taką duszę...nawet jak wspierała "grzeszników". Kościół zawsze wie co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem śmierć nie potrzebna, ale zaraz p.Adamowicza uznają świętym...  Ludzie ogranijcie sie, czasami chyba tak bardzo nie płakaliście za swoimi bliskimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jesteście tak przepełnieni nie nawiścią, że już nie rozumiecie co to smutek, żal, żałoba. Potraficie tylko bezzsensownie wiązać jakieś fakty i wyciągać wnioski w sposób zrozumiały tylko dla was-z waszej nienawiści kompletnie nielogiczny. Nie potraficie kochać i zrozumieć bo was nikt nie kochał i nie rozumiał ? Naprawdę nie macie lepszych zajęć niż napawanie się nienawiścią. Nie szkoda wam na to czasu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a wy dalej zapominacie, że po drugiej stronie ekranu komputera siedzą żywi ludzie, mający swoje emocje, preferencje partyjne itp. Po co tle jadu? Nie mam wątpliwości, ze już za parę dni znowu skoczymy sobie do gardeł ale niektórych już paluszki świerzbią. "Armia" lepszego sortu już nie może wytrzymać. Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś parodia. Prezydent Adamowicz zginął przez przypadek z powodu choroby psychicznej bandziora. Robi się z niego męczennika a całą sprawę opozycja cynicznie wykorzystuje do ataków na PiS .Te ataki to nic innego jak mowa nienawiści i zachęta do przemocy wobec PiS. Powinna się za to wziąć prokuratura . Oczywiście szkoda człowieka , który zginął niewinnie w dodatku w momencie wspierania WOŚP, ale czy opozycja równie ochoczo czciła ofiary smoleńskie     ( z różnych przecież opcji i poległe na służbie państwowej ) jak czci Adamowicza ? . Nie, wyśmiewała się z ofiar , rechotała, tupolewała itp itd. PiS tego nie robi ( ale może powinien by PO zrozumiała co czyni ) i tu widać zasadniczą różnicę klasy między tymi ugrupowaniami . Obłuda i zakłamanie aż kipi w PO... Zamiast robić z tej przypadkowej  śmierci spektakl polityczny i grać trumną Ś.P. Prezydenta opozycja powinna się zastanowić nad tym co sama robi w nieustannym spektaklu nienawiści , który ciągle odgrywa . PO prezentuje typowy relatywizm moralny . Wzywanie do do ataków na PIS to dla nich obrona demokracji a w drugą stronę mowa nienawiści , ręce opadają  !! A może by tak przestać się zwalczać a działać wspólnie dla dobra Narodu ???
 Widzisz jedną stronę medalu. Chciałeś być obiektywny, sprawiedliwy. Moim zdaniem to Ci nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specyficzny to kraj , o ja piernicze, gdzie najlepiej sprzedaje się znicze.Otuż tutaj znicze idą jak woda. W zniczach przegląda się nasza uroda. BLOODY POLAND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracajcie proszę uwagi na hejt. Niech ich mowa nienawiści pozostanie bez echa nie dajmy im możliwości by dalej nas dzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....krwi Pana Adamowicza z kosmatych łapsk PiS-kanalii nic już nie obmyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...