Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba było drani siekierą potraktować i pazury obciąć. Bo polskie prawo łagodnie ich potraktuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy laptop wytrzymał tą samoobronę, jeśli tak to producent bedzie miał dobra reklamę. A sprawcy sie znajdą jak pójdą do spowiedzi i klecha zadzwoni gdzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie rzeczy powinno sie rece obcinac... szybko by sie zwierzeta odluczyly krasc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że czaszeczki nie rozłupal temu złodziejowi , jeden chwaścik mniej by był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grubi napisał:
szkoda że czaszeczki nie rozłupal temu złodziejowi , jeden chwaścik mniej by był
Całe szczęście że nic tym zbirom się nie stało, bo "nasze prawo" zniszczyło by tego człowieka. U nas bandyta jest pod ochroną jak "nasza władza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na miejscu własciciela sklepy, zaczałbym sie martwić....teraz ten złodziejaszek moze go podac do sądu za pobicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE, znacie go? W Opolu złapano naszego ziomka - a jak patrzyłem dalej, to też sie w Opolu postrzelali i pozabijali. NIezłe miasteczko. http://www.tvopolska.pl/Artykul/Index/Zbro...ojstwo,569.html http://www.tvopolska.pl/Artykul/Index/Strz...trzech,571.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie znaleźć takie śmiecie to poszukajcie na starym mieście, nie przypadkowo zawsze tam uciekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO CHLOPAKI1!!! I JEŚLI NIE ZROBILI SPRZEDAWCZYNIOM KRZYWDY TO ZACHOWALI SIE PO MISTRZOWSKU ITD JESTEM DLA NICH PELEN PODZIWU I NA BIEDNEGO NIE TRAFIŁO A MOŻE WLAŚCICIEL TO SAM WYSTAWIL BO MIAŁ UBEZPIECZONY ZAKLAD ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...