Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad z nożem po koncercie disco polo

Utworzony przez nemo, 16 maja 2008 r. o 13:57 Powrót do artykułu
..hmm całkiem podobna do mojej sąsiadki..ale ona ma 40 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Policja zapewniała, że Felin był zabezpieczony przez kilkunastu policjantów, którzy byli wzywani na niegroźne interwencje'' kilkunastu na okolo 40 tysieczna ? Co za zenujace tlumaczenie , bandy napitych dresiarzy zaczepiajacych kogo sie da i zadnego chocby zludnego bezpieczenstwa kiedy to chociaz '' przejedzie '' radiowoz. Z tego co sie orientuje to w POLICJI jest formacja ktorej zadaniem jest zapewnienie bezpieczestwa uczestnikom imprez masowych w czasie ich dojscia i rozejscia .. szkoda gadac , wystarczy jedynie popatrzec jak pracuja w stolicy warszawscy prewencjusze z Iwicznej , zabezpieczenie imprez masowych , manifestacji itp na kazdym rogu busy TDI i biale kaski na glowach . w 100 % sam fakt ze busy z Iwicznej stoja we wszystkich niebezpiecznych rejonach studzi zapedy pijanych awanturnikow.. ale gdzie nam do stolicy .. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIę NIE DZIWIć żE Z TAKIM RYJEM TOTO INDYWIDUłUM LUDZI NAPDA,KOLEżCY ZAPEWNE TO SAMO,SKOńCZYć Z BYDłEM W KOńCU. ALE TAK NIE BęDZIE ,NASZE PRAWO ROZGRZESZ TAKą CHOłOTę,A TO żE DZIECIńSTWO CIęZKIE,żE RODZICE MENELE ZDEGENEROWANI I TAK SAMO TE ODPADKI LUDZKIE NAPłODZą TAKICH SAMYCH śMIECI.NA LEPSZE SłOWNICTWO TE INDIWIDUłA NIE ZASłUGUJą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POLCJA LUBELSKA żENADA ZRESZTą JA ZWYKLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co wam wszystkim chodzi? Przeciez policja nie moze zajmowac sie bzdurami typu atak z nozem na jakiegos fana diskopolo czy reportera TVN'u. Ma wazniejsze zadania i wielkie sukcesy - np. wjazd do prywatnych domow ludzi sciagajacych muzyke z sieci. Statystyki rosna, wykrywalnosc super a i kaske od firm fonograficznych i majkrosoftu mozna zawinac. Mamy swietna, skuteczna policje. And that's final!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to policja nie ma obowiązku zabezpieczania imprez masowych. Obowiązek ten spoczywa na organizatorach. Kto był na disco polo, ten wie że z ochroną na Felinie było cienko. Przy imprezie na 40 tys. ludzi powinno być gdzieś z 800 ochroniarzy. Kto był na Felinie w sobotę, ten wie jaki panował tam burdel. I dlaczego nikt o tym nie pisze? Pobicia, burdy, ofiary śmiertelne, nawalona w cztery dupy gówniarzeria i drechy. tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...