Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HWDP napisał:
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
Po co ? przecież dla takich "kumatych" jak ty to i tak bez znaczenia - nawet zeby mieli widoczne obrażenia to napiszesz, że sami sobie to zrobili hehe - twój nick świadczy, że masz ferie i jesteś jeszcze (mam nadzieję) zbyt młody i pod wpływem, żeby spojrzeć na świat realnie, a nie przez pryzmat dresideologii "HWDP" "JP" itd.. Zgadzam się z Zenkiem, że Policja powinna użyć broni - tyle, że jakby im nogi przestrzelili to potem leczyliby ich z naszych podatków, a znając ten posrany system to jeszcze by renty dostali także w sumie chyba dobrze się stało jak się stało - nie wiem jak było i czy Policjanci interweniowali w trakcie szamotoniny czy już po - ale powinni chyba poczekać na posiłki jeżeli widzieli że nie dadzą rady - z drugiej strony szacunek za odwagę i podjęcie interwencji bez kalkulowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
Biorąc pod uwagę, że część z Lublinian to kobiety - to raczej ciężko będzie z tym goleniem przed robotą hehe (no chyba, że nogi albo co innego) ale filozuj dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać za to jak najwyższy wyrok więzienia, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Może wtedy niektórzy z tych co tu mieszkają, nauczyli by się szanować prawo. Jest takich sąsiadów sporo, co mają gdzieś prawo i normy społeczne. Różni tu mieszkają. Jedni już siedzieli, albo dopiero siedzą. Niektórzy na życie zarabiają kradnąc (kto mieszka to będzie wiedział o kim chodzą wśród sąsiadów takie podejrzenia), lub pracują sprzedając się za kilka złotych (tu też kto mieszka będzie wiedział o której z sąsiadek plotkuje się na ten temat). Nie mówię że wszyscy sąsiedzi tacy są, bo jest też część co żyje uczciwie i nie trafiła tu z własnej winy, tylko z powodów losowych. Niestety tych co nie wzbudzają we mnie negatywnych odczuć jest mniej. Pozostaje mieć nadzieję że albo część sąsiadów się zmieni, na co się nie zanosi, albo że przeniosą ich w inną dzielnicę, i będzie wreszcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
CWANIACZKU napisz lepiej bajkę dziecku zamiast wypisywać te głupoty. znam takich jak ty tchurzy ekranowych, którzy zgrywają cwaniaków i próbują oceniać pracę innych nie mając zielonego pojęcia o tym co piszą. Proszę cię oglądaj mniej filmów a napewno przestaniesz się bać. A tak poważnie gów..no wiesz o pracy w formaciach zbrojnych wiec się nie wypowiadaj, możesz opowiedzieć jak to jest przyjść do pracy odpalić radio i pić kawkę przed biurkiem, pobajerzyć z laskami jaki to ty jesteś maczo i wszystkich ustawiasz i to ty byś nie zrobił -fantazię masz dużo to widać wiec twoje bajki są długie ale nie to nie rzeczywistość. cześć cwaniaku zza biurka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
psychiatra napewno ci pomoże trochę to bedzie trwało ale warto mieć nadzieje. co za deb***!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...