Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli świadków Jehowy „w ramach walki z islamem”. Jeden przyłożył skalpel do twarzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Nie znasz Biblii tu jest mowa o 144.000 wykupionych z ziemi i oni będą panować z Jezusem nad ziemią.Drugie owce będą żyć na ziemi.Za dużo pisania.Poszukaj  na  stronie  JW.org lub popytaj świadków jak przyjdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak sie czepiaja tych swiadkow.Ja ich zawsze zapraszam ,siedzimy przy herbacie i ciastkach ,gadamy o wszystkim sa oczytani ,madrzy,meżczyzni tacy czysci kulturalni ,a w koncu moge zrozumiec Biblie.Tyle lat stala na polce a teraz z przyjemnoscia czytam.I to nie prawda,ze maja inna Biblie moja tysiaclatka mowi to samo co ich Biblia.Komu oni przeszkadzaja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj przyjaciel jest mi bratem, co nie oznacza, ze mamy tych samych rodzicow i ze jest moim bratem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym chciał do tych jechowych na rajskie wesele dać się zaprosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sami j tu piszą,oprócz jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pederasci chodza po domach i namawiaja katolikow do swojej wiary.jebac takich.czy ktos widzial zeby jakikolwiek katolik chodzil po domach i namawial jechowych do zmiany wiary na swoja?nie nigdy takiego czegos niebylo.zero tolerancji dla tych jechowych obsranych.po za tym jakby cos chcielu chlopaki im zrobic to by zrobili a nie straszyli.pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Sędziego powinien mecenasa ukarać wyyyysoka grzywną za usprawiedliwienie przemocy na tle religijnym .mecenas ? Nie to nie mecenas tylko podrzegacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten debil pisze (gość o 12,40) ?Człowieku, nie kompromituj się. To jest XXI wiek, a nie średniowiecze. Z takimi poglądami i znajomością gramatyki i "łaciny" nie zabieraj głosu, bo zdradzasz jedynie swój prymitywny poziom. Żenada!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska 2017. Ataki ekstemistów religijnych na porządku dziennym. Co różni Międlara, Błaszczaka czy Waszczykowskiego od ich odpowiedników z Daesh, mylnie nazywanym państwem islamskim? Może tylko bardziej badziewna propaganda i brzydsze ryje. Mam nadzieję, że wreszcie się obudzimy i zorientujemy, że mamy wspólnego wroga - my, chrześcijanie, muzułmanie, żydzi i ateiści. Tym wrogiem jest władza próbująca nas podzielić i wykorzystująca do tego najpodlejsze uczucia zbiorowe motłochu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga: Świadkowie Jehowy- tak to się pisze nawet jeżeli chcemy obrażać albo l.poj. Świadek Jehowy.  Świadek- od świadka w sądzie, Jehowa- od imienia Bożego. Mimo wszystko gramatyka polska ważna, bez względu na poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga dla Gościa z 25 stycznia. Nie chciałbyś by w kraju np. protestantów ktoś niesłusznie tak cię bluzgał i wypowiadał groźby karalne. Poza tym, gdyby katolicy czytali Biblię, to by wiedzieli, że tam jest wręcz nakaz by rozmawiać od domu do domu o Bogu. Nie oznacza to nagabywania. Jeżeli ktoś tak twierdzi, to chyba ich nigdy przy drzwiach nie wysłuchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie obrażać bydlęca - bydlę ma trochę więcej "rozumu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Australii pedofila dotyczy kościoła katolickiego pedofila wśród Świadków Jehowy to katolicka prowokacja i pomówienia jakoś nie słychać o wyrokach na. Świadków Jehowy ale na księży katolickich to co chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co To rajskie wesele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...