Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narazili życie innych osób, by przemycić papierosy

Utworzony przez suknia dla rudej, 15 stycznia 2014 r. o 16:44 Powrót do artykułu
"narażają życie swoje i innych, by łamiąc prawo zarobić"..heh dobre, a rząd nie naraża życia obywateli sprzedając wyroby tytoniowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żle policzone. Dwa i pół tysiąca paczek jest wart nie więcej niż 17 tys.zł .Najwyżej. Cienkie miński i clasici drożej nie chodzą. Ja kupuję papieroski z przemytu po 5zł 50gr za paczkę. W Chełmie można kupić wszystko czego nie kupi w Lublinie. Monte Carlo, Chesterfieldy,Marlboro różnego rodzaju ... Panie stoją z wielkimi torbami, w każdej torbie dziesiątki kartonów, policja chodzi patrzy się na nie ale one nic nie chowają i na ich oczach sprzedają. Tam przemyt jest chyba całkiem legalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo liczą średnia cenę paczki polskich fajek, przemyt nie legalny i wszyscy wiedza po ile fajki ale do obliczeń uszczuplen budżetu nie można wziąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...