Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasza akcja: Policjanci na ulice! (wideo)

Utworzony przez Gość, 3 września 2008 r. o 16:55 Powrót do artykułu
Ciekawe co jest tańsze. Zatrudnić 4 Policjantów do kierowania ruchem na skrzyżowaniu 3 Maja i Radziwiłowskiej, czy w końcu przeprowadzić remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wileu krajaach europejskich widziałem takie rozwiązania że w czasie szczytu policja reguluje ruch ( codziennie w godzinach szczytu) np. we Włoszech albo w Grecji. Powinszować dobrego pomysłu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i efekt był taki, że korki były jeszcze większe, bo policjanci wypuszczali z bocznych uliczek ale za to blokowało się na głównych GRATULACJE dla redakcji za genialny "pomysł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu jeden z redaktorów GW chciał, by ul. Janowska miała pierwszeństwo przejazdu do ul. Jana Pawła II bo akurat tamtędy jeździ. Teraz widzę, że na łamach DW red. Puzio chce załatwić sobie szybszy wyjazd z pracy do domu ul. Radziwiłłowską (redakcja mieści się przy ul. Staszica) wykorzystując policjantów. I bez regulacji ręcznej mamy w tym mieście dość korków jak choćby sięgający niemal do Al. Komp. Polskich lewoskręt w ul. Sikorskiego w godzinach szczytu lub na ul. Północnej w kierunku gen. Ducha. No, ale tędy red. Puzio nie jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałam dzisiaj przez krochmalną, jeżdżę tędy od roku i tak szybko jak dzisiaj nie przebyłam tej drogi już daaaawno - dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaszkasz napisał:
jechałam dzisiaj przez krochmalną, jeżdżę tędy od roku i tak szybko jak dzisiaj nie przebyłam tej drogi już daaaawno - dziękuję
a ja jechałem Nadbystrzycką jeszcze nigdy nie trwało to tak długo - policjanci precz ze skrzyżowań !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...