Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele zastrajkują w maju

Utworzony przez Pseudokrezus oświatowy, 8 kwietnia 2008 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Tyle się mówi o tych "podwyżkach dla nauczycieli", a ja do tej pory jeszcze nie otrzymałam tej podwyżki. To tylko wprowadza w błąd opinię publiczną. No bo skoro nauczyciele dostali w styczniu podwyżki - przypominam, że w mojej szkole i sąsiednich nie otrzymaliśmy do dzisiaj żadnej podwyżki, nie wiem jak w innych gminach, mówię za siebie, to teraz informacja o strajku może być sygnałem, że znowu coś chcemy. Mam już tego dość. Jeżeli Pani Minister głosi w mediach, że podwyżki a właściwie pseudopodwyżki 9 w stosunku do wzrostu kosztów życia) będą na 1 marca z wyrównaniem od stycznia, to dlaczego 08 kwietnia ja ich jeszcze nie mam. Mamienie opinii publicznej nikomu i niczemu nie służy, jedynie powoduje narastanie frustracji i wrogośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wypłacenie zgodnie z Kartą Nauczyciela ,podwyżki jest czas trzy miesiące od ogłoszenia ustawy budżetowej,czyli od dnia 5 lutego 2008r....czyli wystarczy poczekać.Nauczyciel dyplomowany - wynagrodzenie zasadnicze wzrasta o 8,5%,mianowany o 10%,kontraktowy o 13%,stażysta o 16%.średnio 10%.Rok temu podwyżka była dla wszystkich o 5%. Chciałbym aby moje wynagrodzenie wzrosło 0 10%....tylko pomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyzki sie mależa wszystkim nie tylko nauczycielom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi rask45, dzisiaj, 00:50. Znam zasady wypłacania podwyżek, ja piszę o tym, że niewielu zna zasady dotyczące podwyżek, ale wszyscy dostają informację(i to od samego Ministra Oświaty), że nauczyciele otrzymają wynagrodzenie z podwyżką "na 1 marca z wqrownaniem od 1 stycznia" - cytat. bo tak informowała w styczniu pani Minister. Refleksja - Czyżby Minister w Rządzie i jego doradcy nie znali ustawy budżetowej i zasad wypłacania uchwalonych podwyżek ? p.s. Uznajmmy moje pytanie za retoryczne. Jeszcze raz podkreślam, meritum mojej wypowiedzi jest to, że wprowadza się w błąd opinię publiczną, a cięgi zbierają nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...