Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka pływania Lublin

Utworzony przez Katrina, 28 stycznia 2014 r. o 10:50
Zgadzam sie z tym. grupy sa przepelnione nawet do 12 osob na torze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tym. grupy sa przepelnione nawet do 12 osob na torze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna pani instruktorka prowadzi dwa tory uczniów jednocześnie. Dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić instruktorów ze szkoły pływania w Lublinie akademia-pływania.pl - nauka pływania mają super podejście do dzieci i można czuć się naprawdę bezpiecznie. Udzielają potrzebnych wskazówek i bardzo ciekawie prowadzą zajęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdz sobie proswimming ja jestem zadowolona z kadry, godzin i jakosci basenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam szkołę pływania pływak :-) miła atmosfera, bez tłoku na torach. indywidualne i grupowe zajęcia... ***plywaklublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy! Tu Szkoła Pływania Delfin - właśnie przeczytaliśmy rożne opinie o naszej pracy , a że "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi" pragniemy gorąco przeprosić osoby urażone naszym furiactwem ☺️ A wynika ono głownie jesli juz to z chęci jak najlepszego wykonywania pracy a nie z ludzkiej złośliwości , choć sytuacji takich nie pamiętamy to jednak przepraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy! Tu Szkoła Pływania Delfin - właśnie przeczytaliśmy rożne opinie o naszej pracy , a że "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi" pragniemy gorąco przeprosić osoby urażone naszym furiactwem ☺️ A wynika ono głownie jesli juz to z chęci jak najlepszego wykonywania pracy a nie z ludzkiej złośliwości , choć sytuacji takich nie pamiętamy to jednak przepraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, zobaczcie tutaj - szkoła wodnik bierze udział w pomocy nadii i magdzie i za 10zł w loterii można wygrać semestralny kurs pływania - za 10zł możecie mieć kurs wart 350zł. wejdźcie poniżej: ***s://***facebook.com/groups/301026637015491/permalink/341322969652524/ dziekuje i pozdrawiam, piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, zobaczcie tutaj - szkoła wodnik bierze udział w pomocy nadii i magdzie i za 10zł w loterii można wygrać semestralny kurs pływania - za 10zł możecie mieć kurs wart 350zł. wejdźcie poniżej: ***facebook.com/groups/301026637015491/permalink/341322969652524/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, ważne, że potraficie wykazać się zrozumieniem, za to dla Was duże BRAWO. Czy dacie radę udostępnić na poczet loterii, tak jak szkoła WODNIK jakąś naukę pływania? facebook.com/groups/301026637015491/permalink/341322969652524/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Pływania Delfin bardzo czesto i bardzo chętnie bierze udział w tego typu akcjach Dosłownie kilka dni temu przekazaliśmy 1500 zł dziewczynce chorej na raka , chętnie pomożemy i teraz . Prosimy o kontakt 606 98 58 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto ogarnij sie! Ty sie chcesz uczyc plywac czy szukasz ekskluzywnego spa z przystojnym ratownikiem, ktory cie bedzie adorował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ci kawałek strzeżonej plaży. Ja uczyłem się jakies 2 msc. i teraz na lajcie smigam po jeziorze ^^ oczywiscie z głową bo olimpijczykiem nie jestem ^^ jednak nie przeszkadza mi to w wypływaniu po piłkę którą zniosły fale. Najtrudniej było się przełamać :-) lęk przed utonięciem jest śmieszny :-D ale jak utrudnia życie :-( jak traciłem grunt pod nogami to zaraz wpadałem w panike :-D dlatego szukałem jakiś porad w internecie i powiem ci że znalazłem całkiem fajną strone gidzie były ciekawe wskazówki dla żułtodziobów takich jak ja :-D Trzymaj:  ***s://***naukaplywania.org/  Polecam poczytać ^^ Powodzenia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...