Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie izby wytrzeźwień, bo nie ma pieniędzy

Utworzony przez nie lubię, 23 stycznia 2011 r. o 21:59 Powrót do artykułu
Co rozpieprzyć dużo łatwiej niż zbudować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za długo sie zastanawiali bo nic nie robili w tej sprawie dlaczego ja trafiając na toksykologie mam lezec ze smierdzielami zapraszam prezydenta na jedną noc do szpitala na biernackiego chyba szybciej by sie zastanowił jak by polezał nie kazdy tam trafia z upojenia alkoholowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kościół? Może on mógłby zająć się swoimi zbłądzonymi owieczkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zdaje się były prezydent Pruszkowski skasował izbę ,to do domy mu odwozić meneli ,trzeba odpowiadać za to co sie robi ,a on teraz w sejmiku bryluje ,żle to wróży naszemy województwu jak tacy nieudacznicy skaczą ze stołka na stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Ten zdaje się były prezydent Pruszkowski skasował izbę ,to do domy mu odwozić meneli ,trzeba odpowiadać za to co sie robi ,a on teraz w sejmiku bryluje ,żle to wróży naszemy województwu jak tacy nieudacznicy skaczą ze stołka na stołek
Ale i nie najlepiej świadczy o rozgarnięciu wyborców niestety ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo z chlaniem to ciężka sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawę utworzenia Izby Wytrzeźwień prowadziła w Ratuszu Łoskarowa "dama" 2010 Elżbieta Kolodziej Wnuk. Do czego sie w Ratuszu wzięła nic nie wyszło. Dlatego Izba Wytrzeźwień nie mogła powstać bo w tym kierunku nic nie zrobiła.A prezydent Żuk niech nie ściemnia i nie narzeka na brak pieniedzy.Niech zabierze ŁOSKARZYCY wynagrodzenie za udział w Radzie Nadzorczej MPWiK które bezprawnie brała przez kilka lat i bedzie na rozruch ŻŁOBKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, nie ma na co płacić tylko te zachlane ryje co im się robić nie chce ( a wcześnie uczyć nie chciało), do radiowozu i za miasto niech wraca na piechotę to wytrzeźwieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w tv słyszałam, że utrzymanie izby wytrzeźwień to 1,5 mln zł rocznie. A może ja sie nie zgadzam żeby mój samorząd utrzymywał izbę wytrzeźwień dla cholernych pijaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są ważniejsze potrzeby w miastach a izby wytrzeźwień niech budują i utrzymują producenci wódy i śmierdzącego wińska, bo zarabiają na tych pijakach miliony miesięcznie. Stać ich, niech się odwdzięczą za ich zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...