Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z wystawianiem fragmentów ludzkich zwłok powinno się już dawno skończyć. To jakieś średniowiecze, albo starożytny Egipt, w którym zwłoki obdarzano kultem. To jest całkowicie obca kultura - nie mająca nic wspólnego z chrześcijaństwem. Kościół jest mocno konserwatywny, i tak już zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duchowni nie powinni iść na pasku lewactwa i LGBT ograniczając Polakom dostępu do największych świętości. Nikt nie powstrzyma mnie przez oddaniem hołdu i ucałowaniem relikwii. No chyba, że mnie zastrzelą na miejscu w obliczu ołtarza, na którym z ochotą oddam życie za wiarę ojców i ojczyznę uciśnioną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duchowni nie powinni iść na pasku lewactwa i LGBT ograniczając Polakom dostępu do największych świętości. Nikt nie powstrzyma mnie przez oddaniem hołdu i ucałowaniem relikwii. No chyba, że mnie zastrzelą na miejscu w obliczu ołtarza, na którym z ochotą oddam życie za wiarę ojców i ojczyznę uciśnioną!
 To oddaj i nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy w swoich komentarzach ukazują swoją niewiedzę co przeradza się w głupotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/koronawirus-w-poznaniu-maz-zakazonej-udzielal-w-niedziele-komunii/8h5dndl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duchowni nie powinni iść na pasku lewactwa i LGBT ograniczając Polakom dostępu do największych świętości. Nikt nie powstrzyma mnie przez oddaniem hołdu i ucałowaniem relikwii. No chyba, że mnie zastrzelą na miejscu w obliczu ołtarza, na którym z ochotą oddam życie za wiarę ojców i ojczyznę uciśnioną!
 " Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." - ani z ciebie Polak ani patriota, jesteś bałwochwalcą sekciarskim sekty kk, a wiara naszych ojców to poganizm, a katolicyzm co z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego został nam siłą narzucony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywny efekt koranowirusa. Jakby w ogóle zakazali chodzenia do kościoła to byłoby pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdający Ciało Chrystusa w rękawiczkach i  z ważnym badaniem sanepidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w średniowieczu roiło się od gwoździ, napletków, desek, całunów i innych falsyfikatów ale kler dalej na tym rąbie niemałą kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie wiara ludzi ? Przecież nawet jeśli ktoś zostawiłby na tej relikwii koronawirusa, to ten byłby nieszkodliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wystawianiem fragmentów ludzkich zwłok powinno się już dawno skończyć. To jakieś średniowiecze, albo starożytny Egipt, w którym zwłoki obdarzano kultem. To jest całkowicie obca kultura - nie mająca nic wspólnego z chrześcijaństwem. Kościół jest mocno konserwatywny, i tak już zostało.
Przecież to, że te "fragmenty ludzkich zwłok" się nie rozpadły przez tyle wieków, a czasem zachowują temperaturę ludzkiego ciała świadczy właśnie, że nie jest to egipski kult martwych zwłok ale kult pośmiertnego życia czyli podstawa chrześcijaństwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duchowni nie powinni iść na pasku lewactwa i LGBT ograniczając Polakom dostępu do największych świętości. Nikt nie powstrzyma mnie przez oddaniem hołdu i ucałowaniem relikwii. No chyba, że mnie zastrzelą na miejscu w obliczu ołtarza, na którym z ochotą oddam życie za wiarę ojców i ojczyznę uciśnioną!
" Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań." - ani z ciebie Polak ani patriota, jesteś bałwochwalcą sekciarskim sekty kk, a wiara naszych ojców to poganizm, a katolicyzm co z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego został nam siłą narzucony
 To dlaczego Bóg kazał na zasłonie oddzielającej Święte Świetych w Świątyni Jerozolimskiej umieścić wizerunki serafinów ? Dlaczego kazał na Arce Przymierza umieścić wizerunki aniołów ? Czyżby przeczył swemu własnemu przykazaniu ? A może twoja  wykładnia jest nieprawidłowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedron podobno ma ciągnąc tylko w gumie a smiszek nadstawiac kichy stolcowej ale tylko przed sraniem zeby w razie co wysrac co mu spuszczą. Ot tacy przezorni sie zrobili. Podobno I czarzastemu maja sprawdzic przewod pokarmowy od gory do samego dołu czy on tam czysty jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę mógł przez szybę Jego Kosteczki ucałować? Idę się powiesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...