Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No,no ,no ilu was? Chodźcie szybko wkoło ,będzie was więcej ( i wesoło). No dobra pochodziliście ? Za rogiem wypłata po 20 zł na łebka. Nie będzie jednak wypłaty - skarbnik skitrał monety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najśmieszniejsze jest to, że demonstrujący widzą co robi PiS, ale nadal uparcie uważają go za prawicę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem już w tym wieku, że mogę pozwolić sobie na "dobre rady" i dlatego mówię/piszę Wam, abyście postarali się szybko ukończyć dobre studia i wyjeżdżali za granicę! Obaj moi synowie (bliźniacy) jeszcze "boksowali" się ze stażem w 4 SPSK, a już mieli promesy zatrudnienia w dobrym kanadyjskim szpitalu. Radzę Wam wybrać podobną drogę! Szkoda życia na oczekiwanie zmiany mentalności naszego narodu! Oboje z małżonką jesteśmy już pozbawieni szansy zrobienia kariery w innym kraju pomimo znajomości języka oraz niebanalnego doświadczenia w naszej profesji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten gościu z irokezem to może użytkownik Zgredek Edek, który w sieci jest lewacką bojówką, która mnie prześladuje
Ofiara się znalazła. Ofiara losu, pękniętej prezerwatywy, a nie prześladowań, buhahahahahahahaha. Nie zaczepiaj, nie prowokuj, nie ubliżaj, chamska gnido chora na główkę - sam nie będziesz wyzywany. Jednego forum Ci mało, jeszcze na innych smarujesz te brednie, ubliżasz ludziom?Nawiedzony psycholu? Walnij sobie baranka, z rozpędu, w najbliższy mur. Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą, że mówisz o sobie i nic tego nie zmieni
Dokładnie tak, ofiaro pękniętej gumki.  Psychiatra pytał o Ciebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą, że mówisz o sobie i nic tego nie zmieni
  Dokładnie tak, ofiaro pękniętej gumki.  Psychiatra pytał o Ciebie.  Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
 Wolność słowa, wolność wypowiedzi, tolerancja...i wiele, wiele innych nic nie wartych sloganów w ustach zakłamanych lewaków. WIARYGODNOŚĆ = 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa, wolność wypowiedzi, tolerancja...i wiele, wiele innych nic nie wartych sloganów w ustach zakłamanych lewaków. WIARYGODNOŚĆ = 0
Buhahahahaha.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi, prawoskrętny gumofilcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci "myślący cipkami" po kilkunastu latach zobaczą swoje zdjęcia, to czy będzie im chociaż przykro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, że to powiem ale szkoda, że cię nie wyskrobano
Buhahahaha. Sam się poskrob po świńskim ryju. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze taką facjatę to nie ma czego zazdrościć, oj nie ma
Buhahahaha. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi - ale może najpierw umyj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa, wolność wypowiedzi, tolerancja...i wiele, wiele innych nic nie wartych sloganów w ustach zakłamanych lewaków. WIARYGODNOŚĆ = 0
 Buhahahahaha.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi, prawoskrętny gumofilcu
 Nie wiem, co to jest "prawoskrętny gumofilc", ale mi się podoba, bo ładnie brzmi. Jeśli jednak to miało by być obraźliwe, to powiem, że każda obelga od ubowskiego zgreda jest dla mnie komplementem:) Im bardziej brniesz w chamstwo, tym większą mam satysfakcję, bo to dowód, że dobrze cię oceniam. A co do nóg: śmierdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Buhahahahaha.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi, prawoskrętny gumofilcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahaha.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi, prawoskrętny gumofilcu
 Coraz bardziej cię lubię:) Pisz, kochany, pisz jak najwięcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz, kochany, pisz jak najwięcej :)
 Buhahahahaha.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci "myślący cipkami"  po kilkunastu latach zobaczą swoje zdjęcia, to czy będzie im chociaż przykro?
 Skoro ty od tylu lat dajesz radę z dudą zamiast twarzy i nie obsrywasz się za każdym razem kiedy przechodzisz obok lustra, każda inna osoba ma o wiele większe szanse. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...