Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą zmian w sądownictwie. W Lublinie manifestuje około 200 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2017 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Jeśli PiS się nie opamięta i nie zacznie szanować głosu obywateli protesty będą każdego dnia większe i liczniejsze. Polacy nie dadzą zabrać sobie Wolności którą gwarantuje Trójpodział Władzy. Przetrzymaliśmy komunistów przetrzymamy i kaczystów. #WOLNE SĄDY - podaj dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczeństwo chce tych zmian panie pismaku. oni widzą jak działają sądy, niestety kiepsko. ci protestujący to otumanieni i zmanipulowani ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja dla 200 osób należy nie ruszać zgnitej kasty sędziowskiej. Jak wam sie nie podobają zmiany to wypad z kraju totalitarnego. Faszysta antysemita Polak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sejm podjął uchwałę w sprawie potępienia ideologii i skutków rewolucji bolszewickiej. W dokumencie oddał też hołd wszystkim jej ofiarom. Udziału w głosowaniu nie wzięli posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej." 24.11.2017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pokazują liczne protesty we wszystkich większych miastach w całej Polsce, Polacy nie zgadzają się na tak ordynarne zawłaszczanie Władzy sądowniczej przez polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Dochodów już zebrał kase dla alimenciarza Kijoskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
społeczeństwo chce tych zmian panie pismaku. oni widzą jak działają sądy, niestety kiepsko. ci protestujący to otumanieni i zmanipulowani  ludzie.
 tylko że nikt nie neguje potrzeby reformy sądownictwa. natomiast to co proponuje PIS to nie jest reforma. powiedz mi co zwykły Kowalski będzie miał z tego że już ona zostanie klepnięta? odpowiadam - NIC. choć przepraszam - jednak będzie. najczęściej przegra w sądzie gdy nie będzie wyznawcą jedynej słusznej opcji politycznej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD do sedesu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozgonic gazem łzawiacym tych weteranów: SB, MO, ZOMO, LWP, PZPR i ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce ok. 200 osób, a ilu czeka latami na wyroki w swoich sprawach, albo zastanawia się co tak naprawdę myślała sędzia wydając takie, a nie inne orzeczenie? To właśnie ci drudzy czekają na zmiany w sądownictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolni Obywatele, Wolnego Lublina, pokazali że nie pozwolą odebrać sobie tej ostatniej reduty Demokracji jaką są Wolne Sądy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie uogólniać. Nie nie chcą zmian w sądownictwie, ale nie chcą zmian proponowanych przez piSS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie, którzy popierają debili z pisu, aplikanta mniej niż zero ziobro i dresiarza jakiego myślą, że to jest reforma, która coś zmieni... Gówno zmieni, pisory będa mieli swoich sędziów i tyle Zwykły obywatel nic z tego nie będzie miał, zrozumcie to durne mohery Przez zwlanianie faksem sędziów nie skróci się w żaden sposób czas rozpraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu... cała masa. Co ja piszę cała Rzesza!!! To jest demonstracja czy kpiny. Ilu demonstrantów przyszło? Dwustu? Do tego liczono z dziennikarzami, gapiami i przechodniami. To mi wielka demonstracja. To, ilu mieszkańców ma Lublin? 5, czy 10 tysięcy? Raptem dwa toki (7 grup) na studiach. Totalna opozycja zaliczyła totalną porażkę. Fajnie. Za rok już wiadomo kto wygra wybory samorządowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Kaczyński przejmie kontrolę nad sądami to będzie miał w Polsce władzę absolutną. A każda władza deprymuje, ale władza absolutna deprymuje absolutnie. Szkoda Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli odrywanie od koryta. Czym więcej krzyku tym bardziej wierze ze PiS ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darth Vader tez się pojawił widzę, cały ciemny UBkistan wyszedł na ulice, w sumie ciemna strona mocy. :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 osób było na manifestacji. Grupa reprezentatywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda propozycja PiS przynosi korzyści dla Polski. Gdyby nie zafajdani złodzieje, oszuści i bandyci zasiadający w PE, to bylibyśmy tygrysem Europy. Wymień jedną decyzję PiSu, który przyniósł straty dla państwa Polskiego, a nie dla Niemiec i Francji. Wal śmiało. Dlatego już przerypaliście wybory, chociaż nie jestem za tym, by jedna partia miała bezwzględną większość w Sejmie. Ale szlag mnie trafia jak ubecki pomiot zaczyna znów nas pouczać i obrażać. Teraz będę głosował bezwzględnie na PiS... nawet jak mi internet odetną w niedzielę. Ćwoki teraz nawet straszyć PiSem nie potrafią. Szacun dla miłośnika kotów, że nie wyprowadzili go jeszcze z równowagi... Chociaż, nie. Raz się uniósł. Ale jakby mi bydło na grób matki napluło, to bym ich ryjami wytarł te plugawe wypociny. Jeszcze raz Kaczyński urósł w mych oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...