Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pracuję poza lublinem i tak się składa że akurat kończę o 15:30 i będę musiał przejechać przez pół lublina by dostać się na czas do lekarza na którego wizytę czekam miesiącami. Dziękuję protestującym że pewnie przez nich nie uda mi się dojechać na czas. Nigdy nie byłem na tym torze ale domyślam się iż jeździ tam do 100 osób max, a Wy ściągniecie pewnie około 1000 innych kolegów by było dużo. Szkoda że nie myślicie o zwykłym kierowcy potrzebującym drogi a nie toru by móc zwyczajnie funkcjonować. Pochwalam decyzję UM i mówię nie utrudnieniom na ulicach spowodowanych przez żądnych wrażeń protestujących
no tak biedny ty nasz ! człowieku wystarczy awaria jednej sygnalizacji świetlnej w naszym mieście żebyś ty i tak nie zdążył do lekarza ps. każdy dobry kierowca pojedzie milionami innych dróg i tak dojedzie na czas szczęśliwy i zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki protest, który nie utrudnia nikomu życia to ma jakiś sens? Mi tam tor wisi, ale jeżeli komuś zależy, a władze mają go gdzieś to powinien tak zaprotestować, żeby miało to jakiś sens, bo pisanie podań petycji i innych bzdur jest sensu pozbawione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinku jeżeli miasto mają blokować tacy jak ty, którzy tylko umieją wyzywać na forum to powinno się was spychaczem zepchnąć z ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak się zastanawiam po co buractwo kupowało mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie toru i teraz narzeka? Myśleli, że tam trolejbusy się będą ścigać? Popieram tych, którzy chcą toru ponieważ to jedyne miejsce gdzie można bez narażenia dla innych sprawdzić swoje umiejętności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinku jeżeli miasto mają blokować tacy jak ty, którzy tylko umieją wyzywać na forum to powinno się was spychaczem zepchnąć z ulic.
bo do was ignorantów tak praworządnych i tak moralnych nie da się inaczej DOTRZEĆ! tyle w tym temacie.  ps. trzymam kciuki za twój czwartkowy spokojny i szybki powrót do domciu na obiadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak się zastanawiam po co buractwo kupowało mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie toru i teraz narzeka? Myśleli, że tam trolejbusy się będą ścigać? Popieram tych, którzy chcą toru ponieważ to jedyne miejsce gdzie można bez narażenia dla innych sprawdzić swoje umiejętności. 
nie tylko sprawdzić umiejętności ale też z cała rodzinna przyjechać i po prostu dobrze się bawić, tak jak inni na placach zabaw, lodowiskach itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak się zastanawiam po co buractwo kupowało mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie toru i teraz narzeka? Myśleli, że tam trolejbusy się będą ścigać? Popieram tych, którzy chcą toru ponieważ to jedyne miejsce gdzie można bez narażenia dla innych sprawdzić swoje umiejętności. 
nie tylko sprawdzić umiejętności ale też z cała rodzinna przyjechać i po prostu dobrze się bawić, tak jak inni na placach zabaw, lodowiskach itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo do was ignorantów tak praworządnych i tak moralnych nie da się inaczej DOTRZEĆ! tyle w tym temacie.  ps. trzymam kciuki za twój czwartkowy spokojny i szybki powrót do domciu na obiadek.
Ty chcesz do mnie docierac? Ja mam w dupie ten wasz tor, czy on bedzie czy nie bedzie to mi to zwisa. Ale dlaczego reszta miasta ma na tym cierpiec? To moze powybijajcie od razu wszystkie szyby w oknach po drodze, na pewno was zapamietaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwało się dwóch światowców; jeden rodem z okolic Krasnegostawu a drugi z okolic Krassnika. I wiedzą jakie zagrożenie stanowią zmotoryzowani. Dziwne , ze nie przeszkadzało im blokowanie miasta przez przemarsz orszaków trzech króli i biskupa. To wg nich jest sposób na czas wolny. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci co protestują wiedzą chociaż ile rocznie kosztuje utrzymanie toru? czy tych szczawików cokolwiek interesuje oprócz tego, że chcą i żądają?
na pewno nie przynosi 5 mln strat tak jak utrzymanie stadionu . Sam mieszkam i potwierdzam ze hałas jest ale kupując mieszkanie liczyłem się z tym. Jedynie o czym można było pomyśleć to ekrany dzwiękochłonne ale wcale tu nie chodzi o jakiś tam hałas tylko o atrakcyjnie położony grunt :) ( i kaska poszła) a reszta to tylko mydlenie oczu ciemnocie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Tor powinien być i temu nie przeczę.Natomiast nie do końca rozumiem ogólnie protest.Ludzie są wygodni i patrzą tylko na problem ze swojej perespektywy. Tor został zamknięty, teren sprzedany pod budownictwo mieszkalne i sprawa jest jasna i klarowna.Prostesty są dwa - jednen to mieszkańcy którzy nie mogą znieść hałasu (potwierdzam bo mieszkam w okolicy- co weekend świst opon sobota , niedziela) z drugiej wyczynowcy którzy lubią poszaleć na torach.Skoro jest tylu zwolenników szybkiej jazdy to może niech dołożą się do utrzymania toru.. koszenie trawnika, służby porzadkowe, remontu toru.... trzeba brać wszystko pod uwagę a nie tylko brać, brać.. za darmo to każdy chciał.,
a ty dokładasz sie na stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...