Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam rozumieć, że śmierć dr Magdaleny Czarkowskiej jest zdarzeniem tak niecodziennym życiu mieszkańców regionu, iż zaistniała konieczność zaanonsowania tego niczym wydarzenie niespotykanego, a nawet wyjątkowego? Nigdzie nie zauważyłem informacji "artykuł sponsorowany", co ewentualnie mogłoby tłumaczyć taki wpis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumieć, że śmierć dr Magdaleny Czarkowskiej jest zdarzeniem tak niecodziennym życiu mieszkańców regionu, iż zaistniała konieczność zaanonsowania tego niczym wydarzenie niespotykanego, a nawet wyjątkowego? Nigdzie nie zauważyłem informacji "artykuł sponsorowany", co ewentualnie mogłoby tłumaczyć taki wpis!
 No jest niecodzienne to zdarzenie. Wyrazy współczucia dla rodziny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na gle to jakaś nowa choroba... Hm ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle... to pewnie zobaczyła jak działa potworna machina służby zdrowia którą zarządzała z drugiej strony... tej bardziej ludzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nagle odeszła " Tylko 51 lat... A jeszcze rok temu cieszyła się w Internecie z przyjęcia 3cia dawki, która miała ochronić ja i innych .... RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...