Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Armia Krajowa była jedna. Różnymi ludzi byli członkowie tej organizacji. Dzisiaj zmarł jeden z jej najbardziej szlachetnych synów i na tym wypada się skupić. Część i chwała bohaterom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien po wojnie dostać karę śmierci za zbrodnie przeciwko Narodowi Żydowskiemu. Dopiero teraz wychodzi kto był odpowiedzialny za wywołanie II wojny światowej i muszę was polaczki zmartwić to wasi żołnierzyki wraz z europejskimi nazistami wspólnie jesteścy winni!
  "polaczki"...uuuu, grubo. Pozdrawiamy agentów z e-kibuców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps .Wiecie co porabiał na ZAMKU LUBELSKIM stryjek Magdy Umer ?  Dla ciekawych WWW.polska1918-89.pl/pdf/zmacony-spokoj-oprawcy.-nieznany-list-adama-humera-do-i-sekretarza-kc-,4784.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM !!! Ksiązka Dr. Ewy Kurek pt Zaporczycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w Polsce powrócił socjalizm. Ktoś wyciął moją wypowiedź wstawiając w zamian tylko "(...)". Czyli co - nie wolno krytykować zaporczyków, czy ojca JarKacza? Prawda w oczy kole? Wyślecie mi do domu służby, które zrobią mi kipisz za zadanie pytania? Żenada, droga Redakcjo. Pokazaliście, jak jesteście proPiSowscy, bo to, jak jesteście antyżukowi, to widać każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisałem tylko że bycie zaporczykiem chluby zmarłemu nie przynosi, a potem zapytałem, jak to jest, że gość stracił pracę " w wytwórni obuwia w Strzelcach, skąd wyrzucono go za przynależność do AK ", a inny członek AK dostał willę w prestiżowej dzielnicy stolicy kraju, a jego dzieci zagrały w ekranizacji wspaniałej powieści. Czy były różne Armie Krajowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica pewnie bedzie niszczyc jego grob i pamiec, tak jak ich dziadkowie z UB i elwupu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica pewnie bedzie niszczyc jego grob i pamiec, tak jak ich dziadkowie z UB i elwupu.
Współczesna lewica to nie prawica. Nie sądź po sobie. To nie lewica niszczy cmentarze tylko dlatego, że poglądy osób tam spoczywających nie mieszczą się w kreowanym przez siebie światopoglądzie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...