Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczne mrozy. Nie wszyscy bezdomni chcą skorzystać z pomocy schronisk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2017 r. o 14:43 Powrót do artykułu
jak chcą zamarźć to ich decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby tej złej komuny nie było bezdomnych, a teraz ***e luksusy dla katolickich złodzieji a reszta bezdomni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaj*biste myślenie nie pójdzie do schroniska bo tam się napić nie wolno,więc woli zdychać na mrozie.Ale jak tak bezdomni myślą to ich sprawa i SM nie powinna ich na siłe uszczęśliwiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie ! Nie chcą to niech zamarzają ! Dorośli są niech piją dalej jak tak wolą zamarznąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol to nie jedyny powód bezdomnych unikania noclegowni czy schroniska. Opieka MOPR pomaga ale ciągle wymyśla nowe żądania, podwyższa poprzeczkę, stara się pozbyć ze swojego rejonu "kłopotu" jakim jest bezdomny. Osoby takie czują się w pewien sposób prześladowane przez swoich opiekunów. Mówią, że mają swój honor i w końcu zrezygnują z tej pomocy. Czy o to chodzi? Warto się zastanowić i nauczyć opiekunów większej wrażliwości ... więcej empatii i zrozumienia. Jeśli ich zrazimy do dawanej pomocy to wydamy na nich wyrok ... czy mamy takie prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Alkohol to nie jedyny powód bezdomnych unikania noclegowni czy schroniska. Opieka MOPR pomaga ale ciągle wymyśla nowe żądania, podwyższa poprzeczkę, stara się pozbyć ze swojego rejonu "kłopotu" jakim jest bezdomny. Osoby takie czują się w pewien sposób prześladowane przez swoich opiekunów. Mówią, że mają swój honor i w końcu zrezygnują z tej pomocy. Czy o to chodzi? Warto się zastanowić i nauczyć opiekunów większej wrażliwości ... więcej empatii i zrozumienia. Jeśli ich zrazimy do dawanej  pomocy to wydamy na nich wyrok ... czy mamy takie prawo?
to nie opieka MOPR stawia poprzeczki, to nasi puści rządzący wydający głuie przepisy, które są tak konstruowane aby jak najmniej pomóc, a później jest czepianie się pracowników dlaczego nie pomogli. Żaden pracowik nie zrobi nic zgodnego z przepisami, bo jak jest dobrze to dobrze a jak coś wyjdzie nie tak to kto winny, pracownik, bo zrobił niezgodnie z przepisami, a te przepisy są tak skonstruowane, ze co osoba to inaczej je interpretuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro im się nie podoba tam jechać to poco im pomagać, jak zaczną im kończyny odmrażać to zrozumieją, alkoholiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można im pomóc skoro oni wolą pić niż się bezpiecznie przespać i coś zjeść normalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...