Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalny arsenał trzymał w warsztacie. 31-latek stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2020 r. o 17:53 Powrót do artykułu
A czy ci co ustalali prawo dotyczące nielegalnego posiadania broni zostali legalnie wybrani? Bo jak nie to te przepisy są nieważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nielegalny arsenał trzymał w warsztacie. 31-latek stanie przed sądem." Dobrze, że nie trzymał w piwnicy, bo za to jeszcze wyższy wyrok. DW brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku pierwsza sztuka broni na zdjęciu z lewej to wiatrówka z dolnym naciągiem. I tak piszą byle co, bo nie mają o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek, ta wiatrówka to teraz pewnie kbks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest arsenal ?????raczej muzeum broni skalkowej,,,niedlugo w polsce beda zamykac za posiadanie golebi pocztowych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widły, widelce,wykałaczki ? Zuchy z KP lopiennik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale nawet takiej broni w Polsce nie wolno posiadać. Straszne zagrożenie!?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier..dole,mam bojowom łapke na muchy ,pisze to w sekrecie ,mam nadzieje na niewykrycie ,prl się nie skonczyła i jeszcze długo ten burdel antyobywtelski będzie trwajobjegomać mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To historyczne eksponaty a nie broń. Facet jest kustoszem a nie przestępcą. Z czymś takim tylko by rozśmieszył anie nastraszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W plsce nie ma przestepczosci to trzeba pasionatow zamykac poszukiwaczy itp zeby jakos to wygladalo statystyki podnosic w tv pokazywac jakie to sukcesy policja odniosla tylko ponad polowa policjantow nie nadaje sie do noszenia broni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...