Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezwykły wynalazek lubelskich naukowców. Rany zagoją się szybciej, nie będzie blizn

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 18:55 Powrót do artykułu
No ok, widziałem już masę wynalazków leczniczych. Jak to super leczy rany, to jaka cena będzie tego? Szpitale w naszym regionie są biedne. Co chwilę są szkolenia/pokazy produktów ktorych i tak nie kupują, bo nie stać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje już trzeci rok nad kieszonkowym odsysaczem bąków z d. u. p. y. i wstępnie nawet TV market jest zainteresowany dystrybucją bo mówią że stare babki to to wszystko kupio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ok, widziałem już masę wynalazków leczniczych. Jak to super leczy rany, to jaka cena będzie tego?  Szpitale w naszym regionie są biedne. Co chwilę są szkolenia/pokazy produktów ktorych i tak nie kupują, bo nie stać...
 biedny szpital? daj przykład takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajka z tymi plastrami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gazecie wszystko jest cacy a w rzeczywistości często jako tako.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, to lepiej niczego nie wymyślać. Poczekajcie na wyniki, wtedy oceniajcie. Moim skromnym zdaniem to rewelacyjne. Moje dziecko ma niewielką ale zawsze,blizne. Jeśli te bandaże faktycznie są takie skuteczne, to by tej blizny nie miało. To może być naprawdę super sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wynalzcom! Trzeba wszystkim brać się do pracy i nie narzekać. I dobrze myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest prawda no to rewelacja i powinni dostać nobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tego Nobla trzeba będzie trochę poczekać, bo w samym Lublinie jest paru oczekujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze gratuluję wynalazcom i z całego serca kibicuję takim inicjatywom. Niemniej jednak zaczekajmy aż trafi do aptek, żeby się nie okazało, że mało kogo będzie na to stać, bo koszt wytworzenia nie jest tu w ogóle miarodajny. Po drodze tylu chętnych do ściągnięcia haraczu, że szkoda słów, a największym wyłudzaczem będzie przecież nie kto inny jak nasze kochane państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stara wiedza o której już kiedyś było wiadomo a teraz wynalazek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...