Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Chwały 2017: Chrześcijański Sylwester w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2017 r. o 22:15 Powrót do artykułu
dostają za darmo 500+ to się bawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego dziecka, co mu się nad uszami drą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta z tym mikrofonem to chyba szczytuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha zadowolony jak w miniówach przed nim paradują Żenada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moc ich jest wielka ! Ale mi jednego, bardzo ważnego tego radnego z Nałkowskich brakuje. Gdzieś się podział człowieku !!! ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klechom sprzęty grały //grzały// zwłaszcza z widoku na 21 zdjęciu te dwie króciutkie ,,mini,, podrywało ,oj podrywało sprzęciochy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc chały !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzieci były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już trochę lat i jestem przerażony. Ksiądz mnie uczył na religii, że modlimy się w kościele. Nowy Rok możemy przywitać na mszy o 24. Co to za jakieś pogańskie obrzędy odprawiane w różnych dziwnych miejscach ,typu park technologiczny, restauracja itp. Bardzo proszę o dopowiedzenia jakiej to wiary wyznawcy tam się spotkali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda coraz bardziej pogańskie zwyczaje czarnuchy organizują aby głupich i zaślepionych ludzi przyciagnąć Niby posługują się Biblią a gdzie tak pisze aby tak się zachowywać Szkaradne to czy to podoba się Bogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie "Niech będzie" tylko POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ta z lewej... Allelaha jak mówią prawowierni muzułmanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O biedni zaślepieni wierni. Czyż nie rozumiecie, że chrześcijański, nie znaczy wcale katolicki?! Oto owoce Vaticanum II a ekumenista Pawłowski (nie przypadkiem ekumenista właśnie) zaciera ręce widząc rzesze pogubionych duszyczek, którym się wydaje, że są katolikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co,boli was d...a że chrześcijanie witają Nowy Rok po chrześcijańsku!?To wypad z forum do Tel Avivu albo na pustynię głąby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co,boli was d...a że chrześcijanie witają nowy rok po chrześcijańsku!?to wypad z forum do tel avivu albo na pustynię głąby!
 boli mnie, że muszę za***ać na czyjeś bachory tj. 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...