Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa atrakcja dla fanów motoryzacji. Będzie można wypożyczyć fiata 126 p lub 125 p

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Znając umiejętności kierowców, którzy te auta wypożyczają, to te autka rozsypią się już po tygodniu o ile, ktoś wcześniej nie załatwi skrzyni i sprzęgła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to "pani poniesie wszelkie koszty"? Przecież jest chyba ubezpieczenie? Ale dziadostwo. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczenie nie pokrywa strat w przypadku ucieczki z miejsca wypadku, nie tylko w aucie wypozyczonym ale tez we wlasnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wypożyczającym dodawano jeszcze rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ciut więcej! Za ucieczkę z miejsca zdarzenia można stracić prawko i dostać zarzuty. Jest to traktowane jak jazda w stanie nietrzeźwości! Czyż nie?? Panie policjancie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to zarabia. Mnie by dawno bank zjadł za odsetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani maluch ani kredens nie wytrzymają stylu jazdy użytkowników Panka. Jeśli Panek ma taką nowoczesną telemetrię to powinien wprowadzić ograniczenie prędkości w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem, że Banaś wypożycza na godziny, ale na minuty ? jak to się czasy zmieniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejazdzka maluchem? Tez mi atrakcja. Zenada. PS: uprzejmie uprasza sie szanownych klentow owej firemki zeby nie parkowali wynajetych samochodow w sklepowych witrynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam, ja jakoś nie ufam tym wynajmowanym auto. Jak ostatnio musiałem po stolicy przejechać to zamówiłem optitaxi i bez problemów na miejsce dojechałem. W wypożyczonym bym sie tylko stresował niepotrzebnie i jeszcze pewnie zgubił ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje wypożyczenie fiata 126 p?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...