Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nową mazdę CX-5 zaprezentowano w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez maździelec, 25 czerwca 2012 r. o 00:50 Powrót do artykułu
na zdjęciach widać że większość zainteresowana była raczej sushi na papierowych talerzykach. a szkoda, bo niektórym paniom ze zdjęć (uda jak u słonia) przydałaby się raczej dieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak późno, widziałem ją trzy miesiące temu w Krakowie. Lublin jednak to ściana wschodnia, głęboka prowincja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to było pokaz nowej Mazdy (jakby wynikało z tytułu) ? czy pokaz podstarzałych tłustawych matron (jak wynika z zawartości wiekszości zdjęć)? chcialem obejrzec Mazdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS zdjęcie nr 17 - tak nie jemy sushi: za duzo maki na talerzu, brak shoyu i marynowanego imbiru Przypomnial mi sie przy tym stary, żydowski kawał: ojciec do synka: Mojsze, jak ciebie prosze, ty jedz synek: przecież jem, tatełe, ojciec: nie Mojsze, ty nie jesz, ty żresz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to zwykła reklama i to nie tylko samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b] Mark Sanchez Jersey [/b] [b] Tim Tebow Jersey [/b] [b] Santonio Holmes Jersey [/b] [b] Darrelle Revis Jersey [/b] [b] Greg McElroy Jersey [/b] [b] Nick Mangold Jersey [/b] [b] Antonio Cromartie Jersey [/b] [b] Aaron Maybin Jersey [/b] [b] Shonn Greene Jersey [/b] [b] Marcus Dixon Jersey [/b] [b] Dustin Keller Jersey [/b] [b] Bart Scott Jersey [/b] [b] David Harris Jersey [/b] [b] D Brickashaw Ferguson Jersey [/b] [b] Demario Davis Jersey [/b] [b] Eric Smith Jersey [/b] [b] Jeremy Kerley Jersey [/b] [b] Jim Leonhard Jersey [/b] [b] Joe McKnight Jersey [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna masakra , dobrze,że chociaż samochód niezły .... Nigdzie nie chcą pokazywać jej szmatek to się tam po znajomościach wepchnęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...