Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
obok siłownia 24 na dobę ...?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójść na siłownie by pobiegać na bieżni.... chyba zawsze będę "podziwiał" ludzi którzy się na to decydują..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ją wolę kije trekkingowe i świeże powietrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe te ceny, skoro cityfit ma za połowe ceny to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
City Fit to żadna konkurencja, tam wszystko jest zautomatyzowane, nie ma trenerów tylko telebim, tutaj jest pełen profesjonalizm! Trenerka podchodzi, sprawdza, czy dobrze wykonujemy dane ćwiczenia, można się skonsultować, ustalić diety itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo na facebooku lub twitterze ludzie będą się chwalić newsami z wypróżniania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójść na siłownie by pobiegać na bieżni.... chyba zawsze będę "podziwiał" ludzi którzy się na to decydują..
uprawiać jogging po mieście w otoczeniu spalin - bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprawiać jogging po mieście w otoczeniu spalin - bezcenne.
  Można pójść na bieżnię lekkoatletyczną. Ja tak robię. Mniej monotonne niż bieżnia na siłce, do tego szkoły z reguły nie są położone przy dużych ulicach, więc spalin nie ma. Zwłaszcza wieczorem jak samochodów jest dużo mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wybranych Vip-ów będą ćwiczenia na porost włosów- przez zacieranie rączek nie skalanych pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cityfit sa trenerzy i trenerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cityfit sa trenerzy i trenerki
I to jakie ładniusie te trenerki! :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepy, Hipermarkety,Siłownie, Sale Fitness a gdzie zakłady pracy zeby ludzie mogli zarabiac i wydawać pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójść na siłownie by pobiegać na bieżni.... chyba zawsze będę "podziwiał" ludzi którzy się na to decydują..
oni przynajmniej się ruszają a ty siedzisz przed komputerem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w cityfit dzikie tłumy lansujących się paniuś i lovelasów. maszyny pozajmowane przez plotkujące cizie, które przyszły napewno nie poćwiczyć. masakra szczególnie po 16.  Get mozna cwiczyc co sie chce. Do wyboru do koloru. no ale wiadomo, drozsze to i ludzi mniej. Jest wybór jezdzic samochodem drozej albo komunikacja publiczna taniej. Kazdy ma wybor i nie ma co dyskutowac. Ja wybrałem Get i jest tansze niz cube z mizerna iloscia miejsc parkingowych na ktore sie czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pójść na bieżnię lekkoatletyczną. Ja tak robię. Mniej monotonne niż bieżnia na siłce, do tego szkoły z reguły nie są położone przy dużych ulicach, więc spalin nie ma. Zwłaszcza wieczorem jak samochodów jest dużo mniej.
Gdzie w Lublinie są takie bieżnie? Lubię biegać i szukam fajnych miejscówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w Lublinie są takie bieżnie? Lubię biegać i szukam fajnych miejscówek.
 Kochana ;)Zapraszam Cię na Czechów, przeskakujesz przez płotek od ulicy i biegasz.Jestem tam codziennie o godz. 5.30Zapraszam serdecznie :) :wub: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest do końca prawda trener pomaga ewentualnie przy pierwsze dni a później wszystko za kasę i tak ćwiczenie z trenerem to 100zł godz. i nie jest to opłata jedno razowa tylko trzeba umówić się na kilka treningów a to co najmniej 1200zł, za rozpisanie diety na 5 tygodni chcą 350 zł więc nie opowiadajcie bajek że jest tam tak kolorowo, po za tym występuje tam chwyt marketingowy mówią że "Nasz cennik jest dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów" absolutnie nie prawda cennik jest dostosowany tylko do zysków i jedynie są dwie oferty albo na rok za 99zł albo za 120 co miesiąc trzecia oferta to znaleźć sobie inny klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie uwzględniają kart ok system (***s://***oksystem.pl/klienci/pakietsocjalny), bo z chęcią bym się przeszła i sprawdziła jak u nich jest. myślę, że ceny karnetów są dość wysokie, chociaż wiadomo - każdy ma inne podejście. ja wolę jedną kartę, która pozwala mi korzystać z różnych aktywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...