Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa szansa dla dworku Grafa. Miasto ma pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2019 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Myślę, że kluczowe znaczenie ma tu zwrot "[...] prowadzenia innych usług socjalnych lub biurowych." Pewnie można tu zamknąć wiele ciekawych interpretacji :) Ale może to nic złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom seniora. Jestem na TAK!!! Ale pod warunkiem że będzie to dom w wysokim standardzie, 7-8 piętrowym w blok. Oczywiście teren ogrodzony żeby zachłanne wnuki nie przeszkadzały dziadkom w odpoczynku. Mój tate taki dom może postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawali się w czasie remontu i postawi się biurowiec albo i parę bloczków... ale kto kupi toż to Tatry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy rowery czy auta na minuty to dawać tam burdel na minuty :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byłby najlepszy strip-club na wschód od wisły. Zawsze świeży towar z ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To długo myślał nad tym projektem Ten nasi Prezydent Miasta. Mija już chyba 10 lat. Ale lepiej póżno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To który deweloper wydał POlecenie zmian? Nie ma nic mowy o "akademikach", czyli tym razem to raczej nie tebewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może referendum??? hmm po ostatniej akcji Zunio będzie się bał tego słowa jak diabeł święconej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej przekazać na caritas ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak biura TBV? Chwała owadu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisie trolle jak zaprogramowane boty - w kółko bełkoczą o deweloperach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom seniora? hospicjum? przedszkole? dom opieki pobytu dziennego osób starszych? o taaaak... świetnie się nadaje - przy tak ruchliwej trasie, w hałasie i spalinach wszyscy będą się wyśmienicie czuć, relaksować, rosnąc w zdrowiu z ołowiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie TBV w rozliczeniu za Gorki Czechowskie. 2 problemy rozwiazecie jednym cieciem. Myslenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie TBV w rozliczeniu za Gorki Czechowskie. 2 problemy rozwiazecie jednym cieciem. Myslenie nie boli.
"2 problemy rozwiazecie jednym cieciem."*** Z naciskiem na ciecia . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy powołać nowy wydział w urzędzie miasta i szybciutko zostanie zagospodarowana powierzczhnia i bedzie miało miasto problem z głowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjj...z  tego co widze wszystkie moje komentarze na minus...lobby trollowe miejsko tebewalowe siedzi w biurach i walczy w imie pracodawcy:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi z TBV placa 5 zlocisza za post. Bogata firma, niepowiem:-) ale nie kazdy ma szczescie tak zalapac sie jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...