Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa uliczka na Czubach. Mniej krążenia po osiedlu

Utworzony przez ps, 16 stycznia 2015 r. o 15:22 Powrót do artykułu
droga tylko i wylącznie dla nowobogackich z blokow wiśniowego sadu. Dlaczego ma to budowac miasto, jak deweloper stawial bloki to nie bylo wiadomo  ze tam nie ma dojazdu?? A teraz budowa na koszt mieszkańcow? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to komu, co to zmieni? Nic. Potrzebne są nowe nawierzchnie i parkingi !!, np. przy wąwozie na Różanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nowobogaccy płacą większe podatki niż ty, bo kto normalny ma czas o tej porze pisać takie głupoty jak twoje. A jak płacą to im się należy, a ty patrz sobie na nich i gnij z zazdrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam trzeba wybudować drogę rowerwą a nie jakąś ulicę dla prominenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że droga bedzie przebiegac również od strony warzywniaka przy ul. Dziewanny przy tym klepisku , o którym pan dziennikarz pisze, bo tylko wtedy udrożni się ruch w tym miejscu. Lata walki o drożnośc Dziewanny i połaczenie tego bzdurnego osiedla Wisniowy Sad mam nadzieje przyniosą wreszcie pozytywny skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że droga bedzie przebiegac również od strony warzywniaka przy ul. Dziewanny przy tym klepisku , o którym pan dziennikarz pisze, bo tylko wtedy udrożni się ruch w tym miejscu. Lata walki o drożnośc Dziewanny i połaczenie tego bzdurnego osiedla Wisniowy Sad mam nadzieje przyniosą wreszcie pozytywny skutek.
Protestuję, bo nie chcę żeby jeździli mi pod oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuję, bo nie chcę żeby jeździli mi pod oknami.
okna sobie zamuruj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie tylko nikt nie wziął pod uwagę, że ul. Różana jest tak wąska, że dwa samochody się nie miną (wzdłuż całej Różanej parkują samochody). Więc w godzinach szczytu już jest problem z przejazdem. Zamiast udrożnienia będzie haos i nerwy. Rozsądniej było zacząć od przebudowy i poszerzenia ul. Różanej tak żeby mogła przejąć nowy ruch i dopiero później przejazdu do Dziewanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...