Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe autobusy przegubowe w Lublinie. Wiadomo kiedy wyjadą na ulice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 11:45 Powrót do artykułu
undefined napisał:
To są nowoczesne autobusy i po stokroć lepsze niż 20-letnie Jelcze. Brawo Żuczek i tak trzymać. Im lepszy tabor, tym więcej potencjalnych klientów i mniej samochodów na lubelskich ulicach.
  MPK jakby mogło to by kupiło powoejnne ikarusy. To jest poziom techniki co można naprawić młotkiem i przecinakiem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się zmienia, kiedyś na schodach autbusu sie jechało a śnieg wpadał przez dziurawe drzwi, dzisiaj klima, ogrzewanie, wyświetlacze, nowe wiaty...super...poszło to wszystko do przodu dzięki prezydentowi Żukowi, prawdziwy włodarz miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz autbusy to luxsus (czasami zdarzy się smierdziel ale to już niczyja wina, tylko śmierdziela)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co to komu, jak z dnia na dzień obcinają kursy o połowę bo gówniaki co jeżdżą na mój koszt mają ferie... kpina z płacących pasażerów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, firma znalazła pieniądze na kolejne autobusy, ja tam kuźwa cały dom przeszukałem i nic nie znalazłem, gdzie ta firma chowa, że później je znajduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej autobusów/trolejbusów tym większy komfort dla pasażerów. Po pierwsze zdezelowane stare jelcze i inne stare autobusy będą musiały ustąpić miejsca świeżym, czystym, klimatyzowanym i wygodnym autobusom. Po drugie ekologia - te nowe autobusy nie emitują kłębów brunatnego dymu, co można było zaobserwować w przypadku jelczy. Po trzecie jeśli jest więcej pojazdów w taborze miejskiej komunikacji możliwe jest uruchamianie nowych kursów czy zmiany przydziału taboru dla wybranych linii( chociaż w przypadku linii 15 czy 40 nie jest to możliwe dopóki nie będzie zbudowanej nowej pętli u zbiegu Żeglarskiej i Krężnickiej). Także nie ma co narzekać, tylko cieszyć się można. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak bez tramwaju na najbardziej popularnych kierunkach sie nie obejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...