Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe ceny i nowe zasady nadawania listów na Poczcie Polskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Na szczęście do wyboru są kurierzy i paczkomaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inflacja wciąż 1,5 % ..... i tak do końca świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co to jest prirytet? Totalna ściema i wyciaganie pieniedzy. Wysłałem do Anglii paczkę na świeta priorytetem, oczywiście paczka na czas nie doszła. Reklamowałem i mówiłem że przecież wysłałem priorytetem, a pani z poczty mówi a jakie to ma znaczenie? Od tamtej pory nic już nie wysyłam priorytetem i nieraz dochodzi szybciej niż priorytet. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba poczta strzeliła sobie samobója, ale cóż jak paczkomaty przejmą jeszcze trochę to dwa rejony przejmie jeden listonosz a zwolnieni będą z językiem na brodzi wkładać busa przesyłek w paczkomatach w 30 minut i jak ich przyjmą do pracy bo jak widzę przyjmują młodzież sprawną świeżą intelektualnie i fizycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kurier kosztuje 15,39 i odbiera paczkę z domu....... nie trzeba umowy podpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko wysyłając list za który pobieramy kase koperta musi być wielkości kwitka który wypełniamy gdyż na mniejszym nie chcą przyjąć a zawartość w kopercie jest nie wielka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie korzystam z uslug poczty polskiej. Panie w okienkach sa nie mile.I paskudne No i oczywiscie drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy jak pani na poczcie tłucze wielkim tłuczkiem po paczkach bo musi przybić pieczątkę .. Musi - nie da się inaczej , w XXI wieku jest nadal jak w XIX wieku. Pomijam że w paczkach są często delikatne przedmioty to ten łomot 8 godzin przeszkadza i innym pracownikom i klientom stojącym często w tasiemcowych kolejkach. XXI wiek - nie da się inaczej. A u kuriera nikt nic nie tłucze i paczki dochodzą , takie cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurier u praktycznie każdego brokera za A4 wynosi niecałe 15zł. Sam przychodzi, odbiera i przesyłka jest następnego dnia u odbiorcy. Nie mam bladego pojęcia po co korzystać z usług Poczty Polskiej, której oddziały zaczęły przypominać księgarnie przykościelne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi monopolista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...