Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe kierunki studiów na lubelskich uczelniach. Np. o zarządzaniu parafią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Taki kierunek to Sylwek może kończyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz niedługo potrzebni będą specjaliści ds. wygaszania parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kulwa ale kierunek !zawsze widziałem potencjał w tej uczelni,własnie sie objawieł hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL co kilka lat otwiera nowe kierunki a pozniej je zamyka... to zarzadzanie parafia zamkna po kilku latach podobnie jak inne dziwolagi, pamietam 10 lat temu mieli kierunek " nauki o rodzinie" na wydz. teologii- czyli takie niewiadomo co- troche psychologii, troche padogogiki, troche teologii , absolwenentki albo wyszły BOGATO za maz albo pojechaly na zmywak bo  nawet nie byly katechetkami , kierunek po prau latach zamkneli:) bezpiecznestwo narodowe kolejny dziwolog, pracowalem przez moment w call centerw lublinie z abolwentami tego kierunku- powiedzili wprost- pracy po tym szajsie nie ma:)lPO RETORYCE STOSOWANEJ I SOCJOLOGIACH tez ludzie podaja majtki w sklpeach albo sa zmywaku jelsi nie maja zanjomosci  dajcei spokoj z tym KUL-em, polowa kierunkow z tej uczelni to strata czasu o ile nie macie znajomosci - albo idzcie na pozadnej studia na pozadnej uczelni albo wybierzcie kierunki IT a jak jestescie mnie zdolni lepiej zainwestowac w kurs fryzjerski albo zrobic licencje spawacza, hydraulika lub uczysc sie jezykow i zostac stewardessa po co wam te badziewne studia. STRATA CZASU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perspektywiczny kierunek... zwłaszcza dla paneniek... no, chyba, że proboszczunio gustuje w chłopczykach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL LEPIEJ NIECH OTWORZY KIERUNEK -BADANIA PSYCHIATRYCZNE KSIĘŻY- ORAZ LECZENIE DEWIANTÓW.JESTEM ZA LIKWIDACJĄ KONKORDATU.KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE TO PATOLOGIA BUDŻETU NARODOWEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarządzanie to nauka ? dobre :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne tworki, gównokierunki "naukowe". Wywalić wszystkie te pseudo-uczelnie (przetrzymalnie pociotek) z centrum miasta! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły ubaw,lekarzu lecz sie sam.KUL niech nauczy sie sam zarzadzać sobą bo wszystkie rzeczy ,które były dobre sie rozwaliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba popuściłem gów.em !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mielibyśmy powołań gdyby każdego alumna poddać sterylizacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...