Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli wszystko by wyszło, byłoby naprawde super.l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli bierze się za coś sobczak to wiadomo, ze zaraz będzie totalna klapa!!! No chyba, że chodzi o przydział nagród dla kolesi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak dla mnie takie kierunki załatwiałyby sprawę. Potem przesiadka i za rozsądne pieniądze można zlatać cały świat, bo możliwości zrobi się znacznie więcej niż z Luton, Standsted czy Torp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma komunikatu o "incydentach personalnych", więc trzeba gawiedzi coś innego zakomunikować. Może rozejdzie się po kościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, Alpy się mu marzą a ja PKS-em do Cicibora Dolnego nie mogę dojechać bo mi PKS Wchód autobusy odwołuje w ostatniej chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dx napisał:
Jeżeli bierze się za coś sobczak to wiadomo, ze zaraz będzie totalna klapa!!! No chyba, że chodzi o przydział nagród dla kolesi ....
A firmy pogrzebowe to niby mu nie wyszły??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środkowej Anglii też pracuje dużo ludzi z Polski B. Może by tak kursik do Doncaster-Shefild.Zapewniam że za rozsądną cenę poleciałbym z żoną 2 razy w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Sobczak to niezły jajus. Tu zima mrozem trzeszczy, a on dowcipy prima-aprylisowe opowiada. Żuczek jeden, na tym zadupiu czuje się jak hetman jakiś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eurolot? Ciekawe jak będzie z cenami biletów... Dla przykładu (dane z ich strony, przelot Kraków-Gdańsk-Kraków): rodzina 2+1, wylot 05.04.2013 (piątek), powrót 07.04.2013 (niedziela) - 1537 PLN.... Niestety, podejrzewam, że dla większości mieszkańców regionu będą to koszta nie do przeskoczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie loty do Eindhoven lub do Brukseli tam również jest dużo Polaków z Polski B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może od razu tylko do całej Anglii? Bo robole muszą się nalatać? Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może od razu tylko do całej Anglii? Bo robole muszą się nalatać? Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Brukelą i Eidhoven ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sd napisał:
Może od razu tylko do całej Anglii? Bo robole muszą się nalatać? Chore.
umrzyj wiesniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze Szkocją?? Np Edynburg lub Glasgow. Tu jest "Nas" naprawde dużo (szczególnie w sezonie letnim - praca sezonowa) i zamiast latać po całym kraju można by było wylądować na "Naszym" lotnisku. Trzymam kciuki, że coś sie ruszy w tym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Monachium koniecznie. Tak ze dwa razy w tygodniu na poczatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, szczególnie tel aviw jest bardzo potrzebny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A połączenie z Radawcem będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie kto będzie tak odważny, żeby lądować na tym lotnisku wiedząc, że kuz kilka samolotów nie było w stanie przyziemić w świdniku. To tylko 2 miesiace działalności i już taka zła sława...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...