Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe policyjne BMW już na drogach Lublina. Tak wyglądają nieoznakowane radiowozy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Po diabła wydane tyle kasy na Be Me Wjo? W dodatku znowu sponsorując niemca! A np.: Kia Ceed, Hyundai i30 byłby gorszy? Zwykłych patroli brakuje! Policja jest niewidoczna na drogach! Zobaczcie, co się dzieje na ulicach Lublina w zwykły weekend...ile tego idiotyzmu i prymitywu w blachozłomach nawala, ilu po %% alkoholu!. Wystarczyłoby mieć chęci robić patrole, ruszyć tyłek. A w ilu razach potrzeby jest tak mocny silnik, czy 4x4? Nie trzeba od razu bizancjum i dalszego zwiększania długu Polski! Jasno widać, że nasze polityczne pacynki dostały polecenie. Wykonać i raus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU 174GE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLU 59613
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
LLU 59613
 Czy łukowskie  blachy nie są w pewnym sensie informacją wprowadzającą potencjalnych kierowvców w błąd, jak chcą to niech jeżdża na lubelskich blachach LU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B OLID M ILICJI W IEJSKIEJ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
abc napisał:
LLU 59613
Czy łukowskie  blachy nie są w pewnym sensie informacją wprowadzającą potencjalnych kierowvców w błąd, jak chcą to niech jeżdża na lubelskich blachach LU.
 Po lublinie będzie jeździł LU po Łukowie LLU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem dziś w akcji.Brawo. Kierowace sami sie podkładaja. Dobra robota. Tepić bandytyzm na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym nie publikował tablic, bo to jest  pojazd jakby nie było operacyjny - po co sobie problemy robić.. ach Ci ludzie nie myślą. poza tym i tak zmienią je za miesiąć i tak bo fama pójdzie w miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się zatrudnij to zawsze dodatkowy człowiek pomoże w walce z łobuzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho napisał:
ja bym nie publikował tablic, bo to jest  pojazd jakby nie było operacyjny - po co sobie problemy robić.. ach Ci ludzie nie myślą. poza tym i tak zmienią je za miesiąć i tak bo fama pójdzie w miasto
  No tak, mamy państwo policyjne i opresyjne w stosunku do obywateli. Zapomniałem. To chyba muszę poszukać kraju bez ekstradycji zanim wystawią za mną nakaz aresztowania. Wideorejestratory powinny zostać wycofane tak jak sławne Iskry. Dokładnie tylko mierzą prędkość radiowozu. A ile nagrywany jedzie to nie wiadomo. Może jechać wolniej albo szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji jest już 103000 osób i ciągle stan się zwiększa,jeżdzą luksusowymi limuzynami ,a emeryci przymieraja głodem.A to jest 9 mln osób.Stan osobowy policji dogania stan osobowy wojska nie licząc obiboków z OT.Co to znaczy?Władza okrada społeczeństwo wprowadzając państwo policyjne.Jak się w pore nie opamiętamy to się obudzimy z reka w nocniku! Złodzieje z solidarności ,nie dość ,że nas zdradzili,to okradaja i zaczynaja straszyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak szybko rozpierdziela za szybkie dla milicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kilka tygodni jestem w Lublinie . Bardzo często jeżdżę po Zelwerowicza i Poligonowej . Jadąc nawet + 10 na godzinę w oczach miejscowych kierowców jadę jak jakiś dziad . Większość jeździ po 90 i więcej . Będąc co kilka tygodni nie zdarzyło się żebym nie widział na wymienionych ulicach policji w nie oznakowanym radiowozie . Tak jadę i się zastanawiam co trzeba mieć w głowie żeby dać się tam złapać . Lubicie płacić prawda ? To powodzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos tu nie gra. 330-tka to buda typu 300 z 3 litrowym silnikiem. I tak 320 byla by z 2 litrowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cos tu nie gra. 330-tka to buda typu 300 z 3 litrowym silnikiem. I tak 320 byla by z 2 litrowym.
 Tak było kiedyś. Teraz 330 ma 2-litrowy silnik a 3-litrowy ma 340.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** na samochodzik kasa jest a ja od 4 grudnia nie moge w lubelskim kupic leku plaquenil hipokryzja wladzy siegnela zenitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Polska sponsoruje niemca. PIS Polin i Syjonizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie lu 174GE i llu59613
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na słuzbe zdrowia, niepełnosprawnych, na łatanie dziurawych dróg, ale sie znalazło na luksusowe nieoznakowane auta dla policji. Dleczego tyle tych tajniaków drogowych, kto to wymyślił?-Jak za komuny, tajniacy tropiący obywateli.To nie podnosi bezpieczeństwa na drogach, tylko słuzy wyciąganiu pieniędzy od ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy też zamawiali od dealera Best Auto :D mam od nich premium selection w dobrej cenie więc mogli się też pokusić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...