Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe pomysły nowej szefowej Muzeum Lubelskiego

Utworzony przez Przemek Leniak, 9 lutego 2015 r. o 19:39 Powrót do artykułu
szkoda muzeum - była to dobra placówka  ale trudno się oczywiście dziwić muzealnikom że odchodzą ... bylo na zamku więzienie może być i inny przybytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to znajomi pracownicy z Muzeum powiedzieli. Ot Pani Manager z zerową wiedzą o sztucę, gdyby nie google to by nie wiedziała co to Unia Lubelska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma inne zalety ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogło oczywiście zabraknąć wpisu bezrobotnego sfrustrowanego blogera a raczej trolla, niejakiego Leniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję najpierw zapoznać się z tym co ma do powiedzenia a dopiero potem komentować. Cały wywiad z Mieczkowską na Kurierze Lubelskim. Powiało świeżym spojrzeniem - mądrze prawi i ma ciekawe pomysły. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie - ja jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nowa Pani dyrektor, zwróci uwagę na elewację Zamku, a właściwie na wszystkie elementy zasłaniające front tego budynku, od ogromnych plakatów promujących wystawy, przez wielkie tablice informujące o środkach finansowych UE, aż po zestaw prywatnych samochodów pracowników Zamku parkujących w odległości dosłownie kilku metrów od bramy wejściowej. Czy turyści odwiedzający najbardziej rozpoznawalny budynek w Lublinie, muszą na pamiątkowych fotografiach mieć uwiecznione wszystkie te elementy o których wspomniałem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywiad? a to damy linkahttp://www.kurierlubelski.pl/artykul/3745403,na-zamku-lubelskim-ma-byc-wiecej-miejsca-dla-sztuki-wspolczesnej,id,t.html   no cóż tekst mnie zdecydowanie nie powalił jak pisałem szkoda muzeum była to fajna wiarygodna placówka z tego wszystkiego najbardziej szkoda mi muzeum miasta lublina które jak rozumiem chce "Madame de Zamkur" zlikwidować hmm jedynie zupełnie pusta ciekawość powoduje natomiast że pytam o to jaka będzie skala inwazji tak zwanych animatorów na byłe muzeum no i oczywiście czy zasłużony dla zwalczania Bożego narodzenia parasolkowy Hubert M. zostanie nagrodzony jakąś synekurą  sobie zerknać na strone muzeum chyba się zmieniła od ostatniego razu kiedy tam byłem i to nawet na plushttp://www.muzeumlubelskie.pl/ taaaa szkoda że teraz zamiast fajnych imprez takich jak ta: będą jakieś smutki  niestety wszystko co dobra kończy się nieuchronnie cóż tak to jest na prywatę i układ się nie poradzi zerknąłem sobie też na BIP Muzeum szukają Głównego Księgowego... http://muzeumlubelskie.bip.lublin.pl/upload/pliki/OGLOSZENIE__O__KONKURSIE__NA__STANOWISKO__GLOWNEGO___KSIEGOWEGO_W_MUZEUM__LUBELSKIM__W_LUBLINIE-1.pdf ktoś ma szansę zająć drugie miejsce w konkursie ;-) bip jest na medal ;-)  
Ostatnio edytowany 9 lutego 2015 r. o 21:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ze wreszcie ktoś inaczej spojrzał na to muzeum, bo pracownicy to sami emeryci i od 100 lat sie tam nic nie dzieje. Nasalski był na emeryturze i trzymał tam cała gwardie ludzi, którzy juz 10 lat temu powinni byli odejść. Taka jest prawda o tym miejscu. Smutne, ale prawdziwe. Nie ma Pani łatwego zadania, bo oni sie trzymają swoich stołków jak ostatniej deski ratunku i bronią tego, ze jak 10 lat temu obraz powiesili to tak ma byc! Ot i wielcy znawcy sztuki! Ha ha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ma byc muzeum czy dom kultury ja się pytam????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny dom kutury sie tworzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, może jest szansa wreszcie, ze to przestanie być wyłącznie muzeum i wreszcie te eksponaty zacznie ktoś oglądać, bo póki co, to tam są wylacznie pracownicy i muzealia. Może i fajne, ale co z tego, skoro atmosfera nie sprzyja bywaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam już był dom kultury kiedyś jeśli ma być teraz to chyba całkiem inny dom ... co do atmosfery - jakby nie patrzeć to jest jednak nielicha mordownia i trudno zrobić tam dyskotekę no ale zawsze się ktoś znajdzie kto zatańczy na grobie nawet własnej matki ... póki co jest zapowiedź likwidacji Muzeum historii lublina - fajne miejsce ale widać już niepotrzebne kto wie może zrobią tam galerię gejobongo z odlewem najważniejszej części króla lubelskich gejobągów niejakiego dr. K? ... ostatnio jest taki trend by muzea zmieniać w lunaparki - może więc Madam de Zamkur zamontuje karuzelę na dondźonie? ... wszystkiego  mogę się spodziewać od zamtuza po kolejkę górską w makiecie wnętrza jelita grubego natomiast nie mogę tego że muzeum będzie rzetelne i ciekawe  no i że będzie muzeum... to tak jak z Lublinem - wszystko można spartolić i są tacy co to własnie mają na celu pzdr. ps. warto pomyśleć zawczasu o tablicy pod nową instytucją łechtania głupoty lemingów o treści "najbliższe muzeum 80 km"
Ostatnio edytowany 10 lutego 2015 r. o 00:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się podobają te wszystkie pomysły, Nasalski się trochę wyeksploatował, czas na ożywienie muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zawsze będzie ktoś zadowolony ;-) zwolenników badziewizmu nigdy nie brak ;-) ... cóż zobaczymy jak to będzie póki co Madam de Zamkur wsławiła się "specyficzym" sposobem zdobycia stanowiska no i tą zapowiedzią instalacji orgazmotronów dla gimbusow w miejscu dawnego muzeum ale jak będzie to się zobaczy ... czasem bywa tak że ktoś kto się nieźle zapowiada rozczarowuje jak wspomniany już parasolkowy Hubert Mącik zamkowa faworyta być może zaskoczy nas w druga stronę nie żebym miał jakiekolwiek w tym względzie nadzieje ale kto to wie  czasem tak bywa że grzesznica się nawraca  w każdym razie zdaje się jest taka możliwość przynajmniej teoretyczna
Ostatnio edytowany 11 lutego 2015 r. o 13:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...