Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe skrzynki i nowe kłopoty

Utworzony przez ja, 6 lutego 2008 r. o 11:43 Powrót do artykułu
glupia baba, najlepiej miec do kogos pretensje niz do siebie !!! ja bym sie wstydzil isc z taka sprawa do gazety !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro skrzynki są własnością mieszkańców, to dlaczego Poczta Polska ma monopol na dorabianie kluczy? Sama wyprawa na Sierpińskiego to czas i koszt wyższy od owych 2 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że Pani lokatorka powinna sie wstydzić, zgubiła 2 kluczyki, powinna dorobić sobie zamek na własny koszt, jeszcze zdziwiona, że nikt nie chce jej pomóc. to ona nęka pracowników spółdzielni. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do du... te nowe skrzynki, każdy tam może wrzucić co chce. U mnie pierwszą przesyłką była paczka po chipsach. Niech kluczyki do nich dostanie lepiej MPO bo to nie są skrzynki pocztowe tylko klatkowe kubełki na śmieci! A gdy ktoś włoży tam właśnie zmiętą paczkę po chipsach która sie w środku rozpręży to każdy list można z stamtąd wyjąc przez tą cholerną śmietnikową klapkę. Jakiś dureń to wymyślił. Taka skrzynka jest niezgodna z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, ze względu na łatwość dostępu do tych danych niepowołanych osób. Paranoja !!!!!! Trzeba spadać z tego porąbanego kraju "głupotą i prywatą płynącego". Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna rządzi nadal!!! Właścicielom starych kamienic każą kupować za własne pieniądze skrzynki dla lokatorów i w dodatku Poczta Polska będzie teraz wykorzystywać je do swoich celów za darmochę!! Świetnie pomyślane... Od 50 lat utrzymuję za grosze (niskie czynsze) lokatorów w swojej kamienicy. Do tej pory ani grosza nie dostałem dywidendy za ich utrzymywanie. I jeszcze sam muszę kupić i założyć skrzynki!! Chamstwo dalej! Chyba pozwę Pocztę żeby płaciła mi teraz za wykorzystywanie mojego budynku i moich skrzynek dla swoich potrzeb. A jak nie to niech listonosz zasuwa na wszystkie piętra na piechotkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do budynków lokatorskich proponuję takie skrzynki ******skrzynkipocztowe24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...