Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Baobab już na placu Litewskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2017 r. o 11:25 Powrót do artykułu
hahahahahaha brawo konserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy olbrzym, żeby tylko plac wytrzymał ten nacisk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mniejszego drzewa nie można było kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha to ma 35-40 cm obwodu pnia ? Pomijam sprawę że sadzenie kolejnej topoli to głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było g..., będzie g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale giganta kupili za 9 k hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nazywacie topolę baobabem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wiadomo czy drzewko się przyjmie. Trzeba poczekać do wiosny wtedy sie okaże czy wypuści liscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam 10 takich i mogę wziąć po jedyne 8,5kzł, kaa. Pruchno było, ale duże. te władze i urzędniki, naprawdę nie mają czym się zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? Taki "patyk"? Przecież to przy pierwszym silniejszym wietrze się przewróci. Rozumiem, że drzewa ze średnicą kilka metrów ciężko by było przenieść, by dalej się rozwijało ale szanujmy sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kabaret :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni - nazywanie rośliny, która jest chwastem "wśród drzew" baobabem jest wielkim nieporozumieniem ! Ktoś kiedyś powiedział, źe przywilejem króla było sadzenie dębów a pospólstwa topoli - coś w tym jest - szkoda, że się sprawdziło w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wielkim ekspertem od drzew, cos kolwiek na ten temat wiem. Topola przyrasta bardzo szybko, i za 10-15 lat bedzie juz okazalym drzewem, topola zgodze sie z tym okresleniem jest takim chwastem wsrod drzew, ale zeby dab wyrosl do tych rozmiarow ,co topola potrzeba by bylo czekac o 30 -40 lat dluzej i dlatego cenie decyzje konserwatora, bo chce jeszcze za mojego zycia pojsc pod nowego Baobaba i powspominac dawno minie czasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postulowałem za drzewem szlachetnym: dębem, bukiem lub innym, które kolejnym pokoleniom Lublinian będzie świadczyło o historii miasta. Niestety wybrano gatunek, który za kilkanaście lat będzie stwarzał zagrożenia dla spacerowiczów. No ale podobno decydowali eksperci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chwast? Topola to największe badziewie. konserwator zabytków w Lublinie to masakra powinno się go odwołać!!! Trzeba było posadzić Platan piękne długowieczne drzewo a nie chwast który po każdej burzy będzie miał połamane gałęzie. Co za cymbał wymyślił topolę???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że uschnie i posadzą coś ładnego np: Platan. Topola to chwast Co za idiota wymyślił Topolę??? Głupota urzędasów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani nie wiem z czego i dlaczego cieszycie się ! Wygląda na to, że drzewo śmieć wielbione jak świętość ! Dla mnie jako lublinianina od ponad pół wieku jest to śmiech ! od kiedy ruskie sadzonki drzewa śmiecia, które rozrasta się korzeniami na kilka a nawet kilkanaście metrów jest czymś ! Czas pomyśleć, że oprócz śmiecenia z tego drzewa nie ma nic ! Nawet cienia jest nie wiele bo to cały czas się łamie ! Topola jako ruski eksperyment z Polską sokorą jest zakazanym drzewem do sadzenia w okolicach zabudowań do kilkunastu metrów. Dlatego śmieszy mnie szkodzenie i zaśmiecanie mojego miasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto chciało dąb posadzić ale konserwator sie nie zgodzil, pewnie swoje powody miał Topola tez będzie piękna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te życzenia aby "topola uschła", zapewne są od katolickich miłośników PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzkie marudzenie jakby dąb posadzili to źle bo długo rośnie a jak topole to źle bo za szybko rośnie, ble ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...