Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2019 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Moze w koncu skonczy sie robienie banerow na Czarne Marsze i pikiety Kodu przez pracownikow CSK i w ich godzinach pracy.
 Oczywiście, że się skończy. Zacznie się drukowanie banerów na nazistowskie happeningi bezczelnie nazywane Marszami Niepodległości i przede wszystkim na kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katecheta-erotoman będzie odpowiedzialny za kulturę? Buhahaha! Kobiety z CSK - pilnujcie majtek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzedzie pracy też zmiana, dojna zmiana na "lepsze" . Szkoda tylko tych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek - śpij - żebys rano rześko wszedł do nowej pracy a nie po nocach wypisujesz:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie JUŻ się zapisałeś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, koledzy: A nie przeszkadzało wam, że Franaszek jest w Zarządzie Regionu PO ??? Jest to na stronie platformy lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy nad wami płakać że odchodzicie. Bo było tak cudownie! !! Brało się ile się chciało, a Grabczuk z Sosnowskim zaklepywali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miskur prawie od "niemowlęctwa" pracowniczego jest człowiekiem/pionkiem Grabczuka i Burakowskiego. Dostojny kościoła nigdy go nie popierali. Pewnie sam tak ściemnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można zarzucać Panu Markowi niekompetencje w dziedzinie kultury, piszecie te wredne oszczerstwa nie znając jego wybitnych osiągnięć w tym obszarze. Otóż, Pan Marek z sukcesami zarządzał w naszej niedrzwickiej remizie Gminnym Ośrodekiem Kultury i Rekreacji gdzie dał sie poznać jako wybitny animator festynów, dożynek i jasełek. Zasłużył na to stanowisko jak nikt inny. Panie Marku proszę sie nie przejmować hejtem i dalej konsekwentnie robić swoje a wtedy kto wie, moze nawet Ministerstwo Kultury stanie otworem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno być z remizy do CSK.Z Gminnego Ośrodka Zdrowia na Ministra.Praktyka na "dole" to jest podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna z tych większych głupot jakie popełnił zarząd województwa. I trudno mu będzie to przelicytować. Bawcie się tak dalej. Czekam z utęsknieniem na efekty. Ps. Wy tak na trzeźwo, czy bierzecie coś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze że zawłaszcza w końcu po to wygrali wybory, mieli zostawić tych pełowsko -pezetelowskich kombinatorów
a właśnie że tak,  peło powinno rządzić do końca świata a nawet jeszcze jeden dzień dłużej, chyba że nie byłoby już czym rządzić bo by Polskę rozkradli i sprzedali merkelowej i timmermansom
 No to tera sprzedaja Polske hamerykanom i żydkom a jak coś zostaje to daja na Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można porównywać pracę w gminnym ośrodku kultury do CSK? Tylko totalny ignorant albo idiota może pisać takie głupoty! Jakie ten pan może mieć pojęcie o Kulturze na wysokim poziomie? To nie Niedrzwica i dożynki! Mam nadzieję, że tutaj też długo nie zagrzeje miejsca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holubek, wydaje mi się, że chyba nie zrozumiałaś komentarza. Wypowiedź Adalberta to estetyczna kpina, zawoalowana i ironiczna próba wyśmiania rzeczywistości. Ale nie przejmuj się ja też nie mam poczucia humoru w tej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w koncu skonczy sie robienie banerow na Czarne Marsze i pikiety Kodu przez pracownikow CSK i w ich godzinach pracy.
Oczywiście, że się skończy. Zacznie się drukowanie banerów na nazistowskie happeningi bezczelnie nazywane Marszami Niepodległości i przede wszystkim na kampanię wyborczą.
 Mowisz, bedzie mowa miłosci w wykonaniu pisowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu będzie ten konkurs na dyrektora czy nie?on jest teraz pełniącym obowiązki czy już nowo wybranym na stałe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu jak ja się cięszę, już jestem cała rozpalona a będę dalej brnęła szczeblami kariery i nic mnie już nie zatrzyma !!! już jednemu zrobiłam "niedźwiedzią" przysługę to zrobię i innym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franaszek był funkcyjnym w PO, wcześniej asystentem Palikota, teraz czas na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...