Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy kanał w telewizji naziemnej. Można go już oglądać w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2019 r. o 13:44 Powrót do artykułu
Nie wprowadzajcie w błąd czytelników Dz.W. Nieaktualne ! To był tylko test przez parę dni na MUX4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna pisowska szczujnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienione na MUX4 kanały, są ......... kodowane. Kanał Polsat News był dostępny jako test, ale już nie jest. Autor tekstu w DZ.W. nie przygotował się merytorycznie. Słyszał gdzieś dzwony, tylko nie wiedział w którym kościele i nie wiadomo, czy to były dzwony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo. Myślałem że Mango 24 TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polsat News jest dostępny w dvb-t nikt nie wprowadza nikogo w błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polsat News jest dostępny na dvb-t(mux-4) od lat, tylko, że jest zakodowany. Można go odbierać mobilnie, ale tylko w przypadku posiadania dekodera Polsatu. Przez kilka dni był odkodowany w testach na MUX-4(Lublin) ale już nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli macie telewizor dvb-t na kanale 35 jest mux 4 tv mobilnej. Na kanale 101 albo innych działa Polsat news sd. Powiedzcie mi dlaczego ja go oglądam inne kanały prawda są zakodowane. Na 6 miesięcy został odkodowany Polsat news. Najpierw sprawdźcie a później piszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test będzie trwał do kwietnia przyszłego roku mam lepsze info niż wy sprawdźcie najpierw czy działa a później dodajcie komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chce ktoś zdjęcie z tego że działa to proszę pisać wyślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się przy okazji zapytać jak u innych na Lubelszczyźnie jest z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej z nadajnika Lublin-Piaski . Dzisiaj miały skończyć się prace remontowe na nadajniku a nadal są problemy z poziomem sygnału i odbiorem Mux-3 z kanałami TVP. Co najdziwniejsze Mux-1 i Mux-2 odbiera poprawnie. Czy aby na pewno skończyli ten remont i czegoś nie sknocili ? Mam do nadajnika 40 km i nigdy nie było problemów z odbiorem DVB-T do czasu tych prac konserwacyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale w lini prostej od nadajnika nie wyszukuje PN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz dla twardogłowych.: Polsat News jest odkodowany i obierany w czterech lokalizacjach(Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław) na eksperymentalnym multipleksie do testów. Można go również odbierać(odkodowany) z MUX-4(mobilna). W Lublinie nadajnik na Wrotkowie. Na dzień dzisiejszy z Piask nie ma możliwości odbioru PN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korekta. Nie Wrocław. Gdańsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj 28 września odbiór wrócił do normy ! Widać prace remontowe na nadajniku były do 27 września włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Głubczyce dalej nic nowego zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nie wyszukuje polsatu news mam ustawiona antene na lublin piaski i jestem odalony od tej anteny 50km i nic skanowanie nie pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki w zakresie reklamy i tyle ,a program nie działa . pozostałe inne kanały DVB-T działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...