Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie mogę... jest gorzej, niż można pomyśleć. Ostatni pociąg z Warszawy godzinę później, czyli o 21!!!!!!! Miałam nadzieję, że przynajmniej o 22, niestety :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wam pkp, teraz będę czekał na pociąg 2 godziny, nie mogło zostać tak jak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jeszcze wspomnieć o likwidacji połączenia Lublina z Trójmiastem. Według nowego rozkładu do Gdyni bezpośrednio nie dojedziemy, gdyż pociąg Czartoryski będzie kończył bieg w Warszawie Zachodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już myślałem, że likwidują pkp. Uff. Jaka szkoda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę... jest gorzej, niż można pomyśleć. Ostatni pociąg z Warszawy godzinę później, czyli o 21!!!!!!! Miałam nadzieję, że przynajmniej o 22, niestety :(
ale coś się dzieje przynajmniej. w PKP. p.s. w Polsce rzadko zmiana ulepsza poprzedni stan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 22 przecież masz busa z Warszawy do Lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....dlaczego zlikwidowano oba połączenia pociągów osobowych na trasie CHEŁM -DOROHUSK..Unia Europejska nie kończy się w Chełmie tylko w Dorohusku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O bupę pobić te czasy przejazdu uźźwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....dlaczego zlikwidowano oba połączenia pociągów osobowych na trasie CHEŁM -DOROHUSK..Unia Europejska nie kończy się w Chełmie tylko w Dorohusku
To pytanie do marszałka województwa lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...