Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wraz z ekipa produkcyjna do Lublina zawitalo chamstwo z Warszawy, ktore mysli, ze jest w zadupiu i moze traktowac ludnosc lokalna z pogarda. Pije tu do sytuacji z jednej z kawiarni na Starowce. Bufony warszawskie nie maja manier, a w dodatku 'zwyzywaly' kobiete, ktora kulturalnie zwrocila im uwage, od przemadrzalych rencistek. Jesli propagowanie Lublina w owym serialu ma poskutkowac naplywem bufonow, to ja dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że pokażą handlarzy z pod Nowej i Ruskiej i nieudolną Policję!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na Stare Bronowice .Niech pokażą w jakiej biedzie i patologii żyją ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzalam kilka odcinkow . Wydawalo mi sie , ze ktos robi mnie nie w konia , tylko w osla . Polaczenie amerykanskiego kiczu z brazylijska telenowela . Poza Piotrem Nowakiem aktorzy beznadziejni , bezbarwni . Poza modelek nie dodaje blasku serialowi , przeciwnie czyni go smiesznym i zupelnie oddalonym od realizmu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...